Moskva CSKA peatreener Dimitris ItoudisFoto: JOHN MACDOUGALL
20. mai 2016, 10:39

Moskva CSKA alustas Ühisliiga poolfinaali raske võiduga

Eile õhtul alistas Moskva CSKA Ühisliiga esimeses poolfinaalmängus Moskva Himki 86:83.

Pärast võrdset avaveerandit, mis lõppes seisuga 20:20, haaras juhtohjad enda kätte Himki ning läks poolajaks 40:37 juhtima. Kolmandal veerandil suurendas Himki eduseisu vahepeal lausa kaheksale punktile, kuid enne viimast perioodi oli seis 62:59.

Äsja Euroliiga võitnud CSKA läks hoogu viimasel perioodil, mida alustas 11-2 vahespurdiga ning armeeklubi hoidis kiiresti saavutatud eduseisu kohtumise lõpuni.

Võitjate resultatiivseim oli Miloš Teodosic 27 punktiga ning ta jagas kaaslastele ka seitse resultatiivset söötu. Kyle Hines lisas 16 silma. Kaotajate poolelt viskas Aleksei Šved 32 punkti, kelle vastu tehti ka üheksa viga. Zoran Dragic lisas 13 ja Tyrese Rice 11 silma.

Mängu üks kohtunik oli eestlane Aare Halliko.