Jäähoki

Soomlaste kangelaseks kerkis 18aastane mängija!

Õhtuleht.ee, 21. mai 2016 18:32
Soome alistas VenemaaFoto: ALEXANDER NEMENOV
Jäähoki maailmameistrivõistlustel näitas Soome, kuidas taltsutada Vene karu - väljakuperemeeste ahastuseks alistati nad poolfinaalis 3:1 ning soomlased pääsesid finaali.

Kuigi venelased läksid juba kolmandal minutil Sergei Širokovi väravast juhtima..

.. ei andnud soomlased alla ning nende kangelaseks kerkis 18aastane Sebastian Aho, kes kostitas venelasi kahe väravaga. Kolmanda värava eest hoolitses Jussi Jokinen.

Finaalis kohtub Soome Kanada või USAga, kes selgitavad edasipääseja täna hilisõhtul.

22.04.2016
JÄÄHOKI MM: Venemaa lohutas end pronksimängus USA nüpeldamisega
21.04.2016
SOOMLASTE TWITTERIMÖLL | Putin väljakule ja ründajad lastekodusse EHK Põhjanaabrid irvitavad mõnuga venelaste üle
19.04.2016
NII SEE JUHTUS | Sport 19.05: jäähoki MMi veerandfinaalid, Ott Tänak alustas Portugalis
19.04.2016
JÄÄHOKI MM: Saksamaa andis Venemaale raske lahingu, kuid kaotas, Kanada purustas Rootsi,