Kes suudab palli korvi viia?Foto: Aldo Luud
23. mai 2016, 23:16

NII SEE JUHTUS | Sport 23.05: Tartu Rock võitis finaalseeria kolmanda mängu, van Gaalile anti kinga

Täna saavad rõõmustada tartlased, sest neile tuuakse koju kätte nii jalgpall (Eesti meistrivõistluste 14. voor Tammeka - FC Infonet) kui korvpall (finaalseeria 3. mäng TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo). Münchenis toimuval MK-etapil näita oma võimeid möödunud nädalal olümpiapääsme teeninud püstolilaskur Peeter Olesk. Need ja muud jutud Õhtulehe otseblogis. Naudime koos!
23:16
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Kohtume juba homme!

23:16
Louis Van Gaal (Carl Recine)
22:56
22:14
Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe (Aldo Luud)
22:09
21:40
21:14
Evaldas Žabas võitlemas korvi all Mario Delašiga (Aldo Luud)
21:00

Mäng on läbi ja Rock võidab 75:68!

20:59

Kurbas ei eksi ja vahe kuus, 73:67. 8,1 sekundit lõpuni, pall Cramol. Tundub, et mäng on tehtud!

20:58

Cramo eksib rünnakul ning Tanel Kurbas läheb vabavisetele, mis võivad otsustada selle mängu 15 sekundit enne lõppu

20:56

Kalev/Cramo otsustab teha vea 26,8 sekundit enne lõppu, taga kahe punktiga. Tanel Sokk tabab mõlemad vabavisked ning suurendab tartlaste edu neljale silmale, 71:67!

20:55

Rünnak oli Cramol päris kole ning läbi õnne saadi ründelauapall. Teise võimaluse kasutas lätlane aga ära ning sopsas kolmese üle Freimanise käe! kolmas finaalmäng saab ülipõneva lõpplahenduse!

20:54

Saalis on rahvas juba püsti, kui Rolands Freimanis tabab ÜLIRASKE kolmese ja vähendab vahe kahele. Cramo poolt vaadatuna 67:69 29,4 sekundit enne lõppu

20:50

Rocki eduseis oli juba kaheksa punkti (69:61), kui Arbet tabas Cramole üliolulise kolmese ning vähemalt hetkeks vaigistas rahva. 2.50 mängida, Rock ees 69:64

20:43

Kalev on rünnakul täiesti liimist lahti ning Rock on läinud 9:0 spurdiga mängu juhtima 64:59! Samas on 5.41 enne lõppu Tartul juba vead täis!

(Aldo Luud)
20:40

Viimase veerandi algus on olnud närviline ning esimese kolme minutiga pole ükski Kalev/Cramo rünnak vilja kandnud. Rock on samas kaks korda visked realiseerinud ning tablool on viik 59:59.

20:37

Vigadega on natukene probleeme mõlemal meeskonnal. Rocki poolel on Gert Dorbekul juba neli, Reinar Hallikul ja Marek Doroninil kolm. Kalev/Cramo mängijatest on kolm viga Sokul, Dorbekul ja Arbetil

20:34
VILLE ARIKE, TARTU

Enne viimast veerandit on kõik veel lahtine. Kalev/Cramo juhib neljaga, 59:55.

Kui eelmise veerandi lõpp kuulus Veidemanile, siis kolmanda veerandi tegija oli 10 punkti visanud Shawn King. Kuid Rock tervikuna tuli nende kümne minutiga vastasele kahe punkti võrra lähemale ehk võitlus jätkub.

20:28
Kes suudab palli korvi viia? (Aldo Luud)
20:24

Reinar Hallik tabab kaks kolmest ning Janar Talts viskab korvi alt 2+1 ning Tartu on jõudnud Cramost kahe silma kaugusele - 52:54