OOTUSES: Publik ootab, kas Evaldas Žabas suudab Mario Delaši üle mängida ning on valmis püsti kargama.Foto: Aldo Luud
24. mai 2016, 06:00

Rock alistas BC Kalev/Cramo 75:68 ja korraldas suurele konkurendile kodus hooaja esimese kaotuse!

Tõestatud: hea publik aitab Tartu Rocki!

Tartu korvpallipublik on olnud aastaid tuntud oma hingestatud kaasaelamise poolest. Hea toetuse saab kodumeeskond alati, kuid siinkirjutaja meelest on suurte võitude saamiseks läinud vaja heas mõttes hullumeelset möllu. Ning 0:2 oli just niisugune seis, kus Rock seda vajas.

Kas Tartu meeskond sai selle? Mitte päris terve mängu, aga möll oli päris hea. Kuid selleks, et kõvemaid detsibelle saali saada, läks vaja – loomulikult Reinarit ja tema paari kolmest ning omade mitut järjestikust õnnestumist viimase veerandaja keskpaigas. Kolm viimast minutit tähendasid juba klassikalist ülikooli spordihoonet.