Jalgpall

Flora klubi asub juhtima vutipapa poeg Pelle Pohlak.

Aivar Pohlak astus FC Flora presidendiametist tagasi 

Toimetas Viljar Voog, 26. mai 2016, 13:49
Aivar Pohlak pole enam FC Flora president. Teet Malsroos
Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak astus tagasi FC Flora juhiametist ja alates tänasest on vutiklubi ainsaks juhatuse liikmeks ja presidendiks tema poeg Pelle Pohlak, teatab klubi koduleht.

Pelle Pohlak selgitab vangerdust: "Aastaid üleval olnud küsimus, kuidas FC Floraga organisatsiooniliselt jätkata, on saanud lahenduse. Püüame juurutada Eestis uudset pereklubi mudelit, säilitades meie jaoks maailmavaateliselt olulise mittetulundusühingu vormi. Klubi on heas seisus ja suuri muudatusi igapäevategevuses teha vaja ei ole. Tähtsamate ülesannetena näen lähikuudel klubi kogukonna teemaliste arutelude läbiviimist, et saada paremini aru, kelle jaoks tegutseme ja kuidas selliste inimesteni jõuda. Samuti klubi sportliku taseme jätkuvat tõstmist nii esindusmeeskonna, järelkasvu kui ka noortespordi tasandil."

Pelle Pohlak on sündinud 31. detsembril 1988 Harjumaal. Mänginud jalgpalli FC Flora Kehtna, FC Kuressaare, Sörve JK ja FC Kose meeskondades, töötanud FC Kuressaare, FC Flora III, FC Flora U-19 meeskonna peatreenerina ja FC Kose noortetreenerina ning olnud FC Kose ja FC Kuressaare juhatuse liige. Pelle Pohlak õpib Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonna magistriõppes.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee