NII SEE JUHTUS | Sport 27.05: Kalev/Cramo tuli Eesti meistriks, Giro d'Italial vahetus liider (1)

Õhtuleht.ee, 27. mai 2016, 21:50
Kalev/Cramo tähistab tiitlivõituFoto: Alar Truu
Meeldivat töönädala lõppu kõigile! Täna on spordis kirju päev ning igaüks leiab midagi meelepärast. Hommiku poole on võistlustules paarisaeruline kahepaat MK etapil Luzernis, algab ka Tour of Estonia ning lõpplahendusele jõuab üha lähemale Giro d'Italia, kus sõidetakse täna 19. etapp. Päeva maiuspalaks on loomulikult kell 19.10 algav korvpalli meistriliiga viies finaalmäng, kus on Kalev/Cramol võimalus võita meistritiitel. Püsige lainel!

21:50

Sain ka kätte raisk!!! #eestimeister #alexelakml #bckalevcramo #meiemäng #kalevcramo

20:40

Rock veel üritab, aga ei õnnestu. Vahe on ikka 30 punkti.

20:35
RALLI
20:31

Kalev juba naudib mängu ja kullaseeria saatus on selge. Taktikalises mõttes pole enam midagi kommenteerida. Pillid kotti ja koju ära - neljandale veerandile minnakse Kalevi eduseisul 64:35.

20:29

See Kullamäe pilk ütles kõik!

20:25

Rocki fännid on juba ka päris ärevaks muutunud, kui üks poolehoidjatest viskas meeskonna pihta pasuna. Keegi siiski viga ei saanud ning turvamees palus fännil viisakalt lahkuda.

20:21

20:18
Gert Kullamäe on täna püsinud õite vagusi (Alar Truu)
20:15

20:08
Ville Arike

Kui Kalev võitis esimese veerandi 10, siis teise 11 punktiga. Rock põrkus selgelt VTB Ühisliiga tasemel kaitse vastu, ning kui ei mõtted ega ka meeste füüsis ole enam kõige värskemad, ongi tulemus käes. Poolajaga visati veel kaks punkti vähem kui eelmises kohtumises, Kalev aga on jõudnud oma sõiduvette (veerandiga 26 punkti). Lauavõitluse numbrid on muidugi lihtsalt masendavad - 24:8... Kingil on 10 lauda täis, kas ta jõuab ka 20ni? Ning Morris Curry rokib kui tema nimekaim Stephen - praeguseks 16 punkti.

20:05

Vaatame parem seda statistikat!

20:02

44:23 - see on dominatsioon, see on reaalsus finaali viiendas ning võib-olla ka otsustavas mängus.

19:54

Freimanist on tulnud toetama ka sõbrad Lätist!

19:49

19:47

Meistriliiga finaalis on seis praegu selline, et Curryl on vaid üks punkt vähem kui Rockil kokku, Cramol on rohkem laudu kui Rockil punkte ehk.. Cramo lihtsalt lendab selle tiitli suunas. 36:16, teist veerandit mängida veel kolm minutit.

19:44

19:35

"Täitsa perses!" hüüatab teise vea saanud Janar Talts. Seis on nüri - meeskondlikud vead kahe minutiga juba Rocki poolt vaadatuna 4:0

19:32

18:8 ESIMENE VEERANDAEG ON LÄBI!  Veerandaja keskel juhtis Rock 6:4, selle lõpuks Kalev 18:8. Ehk viie minutiga tehti 14:2 spurt. Ei muud, kui võõrustajad said pärast veidi krobelist algust end käima. Kiirete rünnakute visked hakkasid tabama ning mis põhiline - lauavõitlus on 13:5 Kalevi kasuks. King on noppinud juba 6 lauapalli, Curry visanud 10 punkti. Lisaks tegi Rock vead väga kiiresti täis, kuna kalevlased patustasid ainult kahel korral määruste vastu.

19:24

Mis te arvate, kes siit lauapalli saab? Eks ikka Shawn King, kes on seitsme minutiga võtnud kuus lauda!

19:18

Mõnevõrra üllatuslikult on täna kindlalt platsi kõrval Martin Dorbek. Eelmises kohtumises kerge kõksu saanud mees seisis hümni ajal treenerite kõrval ning soojendust kaasa ka ei teinud.

19:16

Kolm minutit on mängitud ning Kalev on ees 4:2.

19:13

Rocki särgis jooksid platsile Tanel Sokk, Gert Dorbek, Janar Talts, Marek Doronin, Brian Harper.
Kalevi eest on meistritiitlit toomas Rain Veideman, Morris Curry, Gregor Arbet, Rolands Freimanis, Shawn King.

19:13

And it is showtime! 🏀🍾😎#finals #viimastkorda? #tarturock #kalevcramo

18:59
Loodame, et Brian Harper täna paluma ei pea! (Alar Truu)