EUFOORIA! Fännide reaktsioon Roosnupu väravale ilmestab, millle pärast jalgpalli vaadatakse ning armastatakse. (Alar Truu)

Eesti U21 jalgpallikoondis alustas oma vanuseklassi Balti turniiri Klaipedas 1:1 viigiga Leedu eakaaslaste vastu ning säilitas kõik võimalused kahe aasta tagust tiitlit kaitsta. Õhtuleht meenutab eilset matši fotograaf Alar Truu tabamuste abil.

Kohtumine ise on järelvaadatav siin, peatreener Martin Reimi mõtted leiab siit ning viigivärava löönud Mark Oliver Roosnupu omad siit.

Põhjus, miks U21 koondis üldse Klaipedasse sõitis ehk Balti turniiri võidukarikas. Kaks aastat tagasi rändas see Eestimaale. (Alar Truu)
PILK ÜTLEB ROHKEM KUI TUHAT SÕNA ehk kes kuidas mänguks keskendub. (Alar Truu)
Fännid on igatahes valmis (laulu)lahingut andma. Pärast selgus, et ega neil õieti kellegagi võidu lõõritada polnudki. (Alar Truu)
Vlasii Sinjavski on end Lukas Pangonisest mööda mänginud ja laseb linnu trahvikasti poole lendu. (Alar Truu)
PALL KANDIKUL: German Šleini stiilinäide. (Alar Truu)
"Mida sa ajad?!" Peakohtunik Aleksanders Golubevs loeb Hindrek Ojamaale sõnu peale. (Alar Truu)
GRUPIKALLI: Donatas Šegžda viis äsja Leedu 1:0 juhtima. (Alar Truu)
RESPEKT! A-koondise mehed ei vuranud pärast kõrvalstaadionil toimunud trenni otsejoones hotelli, vaid tulid järelkasvu kaema. (Alar Truu)
1:1! Mark Oliver Roosnupp (vasakul) lõi hetk tagasi oma elu esimese U21 koondise värava, sõber Kaspar Paur on valmis plaksu lööma. (Alar Truu)
EUFOORIA! Fännide reaktsioon Roosnupu väravale ilmestab, millle pärast jalgpalli vaadatakse ning armastatakse. (Alar Truu)
Mark Oliver Roosnupp on Lukas Artimaviciuse eest plehku pannud ja noolib teist tabamust. Paraku jõudis leedulane Paide linnameeskonna mängijale järele ega lubanud eestlastele enamat kui nurgalööki. (Alar Truu)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis