Korvpall

AVAMEELNE VESTLUS | Gert Kullamäe võitles viimases mängus iseendaga. „Kandimaa küsis, millal püsti tõusen? Vastasin, et ei tõusegi.“

Ville Arike, 31. mai 2016 17:32

15 KOMMENTAARI

m
Margus/ 1. juuni 2016 11:25
Siiski....sportlasi erinevatel aladel ergutatakse ikka plaksutamise ja kisa-käraga. Suusatamises jooksevad treenerid raja kõrval ja karjuvad, et anna nüüd minna. Kergejõustikus sportalsed ise paluvar pealtaavataje abi, et tõmbaks paremini käima. See, et treener morni näoga platsi kõrval istub oli küll väga võssa strateegia valik. Pole ise küll rocki fann, aga ausalt kahju oli mängijatest kui isegi su oma treener juba nii löödud olemisega on, siis ei saagi midagi enam õnnestuda. Õnneks mõned pingipoisid siiski lõpupoole ikka punnitasid ja tahtsid ennast näidata- see veits leevendas üldpilti.
j
Juku/ 1. juuni 2016 10:31
kui Tartus ei leidu rohkem raha, mille eest meelelahutust osta, siis on tulemuski vastav. ärimaailmas pelgast õhinapõhisusest ei piisa ja profisport on meelahutusäri kohe päris kindlasti - müüakse emotsiooni. nii nagu meie kontsertlavadel tiirlevad põhiliselt "parim enne" piiri ületanud artistid nii ka profispordis - rahakott on liiga õhuke, et paremat tahta. ja treener on vaid see, kes olemasolevast materjalist püüab midagi vähegi müügikõlbulikku vormida.
t
1. juuni 2016 10:20
Terve Rocki hooaja võiks kokku võtta sõnadega "poleks uskunud, et kogenud mängijad võivad ebaõnnestuda". Kullamäe on ikka uskumatult passiivne treener. Saab aru küll, et mäng on totaalselt kinni jooksnud ja kaotus paistab aga noori pingipoisse ikkagi mängu ei pane.
j
juku/ 1. juuni 2016 10:09
Mäng kaotati kaitses. Kui mängu keskelt hakkad vaatama ja skoori ei vaata, ei vaata korvi viskeidki. Sa näed kohe kumb neist võidab. Rock mängis kaitses palju passiivsemalt.
u
UU/ 1. juuni 2016 12:27
Ära aja mees kui korvpallist midagi aru ei saa, rock kaotas tänu mööda visatud visetele. Kalevil läksid kõik rasked visked sisse rockil ei läinud ühtegi. Mängu ka ikka vaatasid?
v
vunts/ 1. juuni 2016 09:58
Nagu vanaisa heietus... aga supi sisse ei ole midagi panna.
o
On/ 1. juuni 2016 08:56
Nagu on. Varrakul párast eelmise hooaja läbikukkumist nii eesti meistrikad kui em oli vōitu rohkem vaja Muidu mehel kehv seis Tartus läheb elu edasi Kōik ok
z
zeus/ 1. juuni 2016 08:50
Miks see artikkel ei ole tasuline.Ma sain palju targemaks,kuidas käituda.
p
peeter/ 1. juuni 2016 08:38
Kullamäe ees müts maha , igati supper treener ja kindlasti väga suure südamega inimene.

v
vunts/ 31. mai 2016 19:34
Peaks ikka rääkima sellest, mida hooaja vältel õpetati ja mida omandati- finaal ju nagu lõpueksam aga sellest teemast peatreener ei oskagi rääkida- mitte üheski usutluses!! Ju ikka pole veel isegi Varraku varjule ligilähedalegi saanud. Äärmiselt nukker, et klubis seda ei mõisteta.
v
vunts/ 31. mai 2016 19:33
Peaks ikka rääkima sellest, mida hooaja vältel õpetati ja mida omandati- finaal ju nagu lõpueksam aga sellest teemast peatreener ei oskagi rääkida- mitte üheski usutluses!! Ju ikka pole veel isegi Varraku varjule ligilähedalegi saanud. Äärmiselt nukker, et klubis seda ei mõisteta.
h
hea arutelu küll/ 31. mai 2016 19:19
aga kui Zabas oli väljakul oli mulje et anarhistid on vallutanud Petrogradi, vab. Tartu. Aga Janarile ainult au, tegi, mis suutis. Ja et tal on raskusi jalgadega, seda teadsid ju kõik korvallihuvilised, kahjuks ka see kuradi kiluküla jõuk. Timo ka langes veel välja, tema oleks rahulikult Kingi korvi alt välja tõuganud, nii, et mees oleks nutnud patja.
v
vabandused/ 1. juuni 2016 10:08
t
to vabandused/ 1. juuni 2016 10:26
Tavaliselt annan ma selliste sõnavõttude eest kohe lõuga, aga nüüd olen vait.
t
tubli Gert/ 31. mai 2016 18:02
hea arutelu.
Ootaks nüüd ka teistelt treeneritelt samasugust nägemust eesti korvpallist. Ausalt ja tõsiselt !

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee