Siim-Sander VeneFoto: Žalgiris.lt
31. mai 2016, 21:08

Kaunase Žalgiris alistas kindlalt Klaipeda Neptunase, Vene sai mänguaega

Leedu korvpalli meistrivõistlustel mängiti täna finaali kolmas kohtumine, milles sai Kaunase Žalgiris suure 78:54 võidu Klaipeda Neptunase üle. Eestlane pääses platsile viieks ja pooleks minutiks.

Avaveerandi ühe punktiga 15:16 kaotanud Žalgiris pani oma paremuse maksma teise ja kolmanda veerandiga, mis võideti kokku 43:20. Poolajaks oli Kaunase edu 37:27 ja enne viimast perioodi 58:36.

Neljandal veerandil põnevaks enam ei läinud, vaid Žalgiris hoopis suurendas oma edu ning sireeni kõlades näitas tabloo kodus mänginud Kaunase kindlat ... võitu.

Žalgirise resultatiivseimad olid Renaldas Seibutis ja Ian Vougioukas 14 punktiga. Kaotajate parim oli Martynas Mažeika 13 silmaga. Siim-Sander Vene pääses platsile viieks ja pooleks minutiks ning selle ajaga korjas ta kolm lauapalli ja tegi ühe pallikaotuse.

Žalgiris läks nelja võiduni mängitavat seeriat nüüd 2:1 juhtima. Järgmine mäng toimub reedel Klaipedas.