NII SEE JUHTUS | Sport 01.06: Joel Lindpere emotsionaalne lahkumismäng, Kaia Kanepi võidukas (4)

Õhtuleht.ee, 1. juuni 2016, 23:01
Joel Lindpere väljakult lahkumas Alar Truu
Enne kui selgub, kas Joel Lindpere koondisekarjäär lõppeb väravaga, ootab meid veel ees terve pikk spordipäev. Käime selle koos läbi!

21:12

Pärast kohtumist visati "Jukit" mitu korda õhku!

Head teed, Joel Lindpere! ⚽️ @eestijalgpall #estonia #eestijalgpall #joellindpere #legend #friendlies

A video posted by Õhtuleht (@ohtuleht) on

21:10

Fännid piirasid Joel Lindpere sisse!

Pärast mängu soovisid paljud Lindperega pilti teha (Merili Luuk)
21:04
Hindrek Pärg
Joel Lindpere võitlemas Andorra mängijaga (Alar Truu)
21:01

Võitu oli vaja ja see ka saadi!

20:58

Frank Liivaku peaga värav ongi mängu viimaseks puuteks ning Eesti kingib Lindperele 2:0 võidu!

20:56

VÄRAV! Joel Lindpere asemel väljakule tulnud Frank Liivak lööb sisuliselt mängu viimasel sekundil värava ja annab Eestile 2:0 võidu!

Eestlased said tähistada kahte väravat! (Alar Truu)
20:49

Josep Manel Ayala saab teise kollase kaardi ning peab väljakult 85. minutil lahkuma! Seega saab Eesti 5+ minutit mängida arvulises ülekaalus!

20:40

Kuigi Eesti on rünnanud, pole ühtegi väga ohtlikku olukorda tekitatud. 10 minutit jääb kohtumise lõpuni!

20:26
Joel Lindpere fänne tänamas (Alar Truu)
20:24

Veerand tundi on mängitud. Eesti on domineerinud ning meil on olnud ka kaks ohtlikku olukorda, kuid teist korda pole palli väravasse saadud!

20:07

Poolaeg on lõppenud ja mäng jätkub, kuid hoopis teise emotsiooniga!

19:49

Pisaratest siin puudust ei tulnud #joellindpere #lahkumismäng #43.minut

A video posted by Merili Luuk (@merililuuk) on

19:48

Värvikas karjäär lõppeb! Tema asemel tuleb väljakule Frank Liivak!

19:46

Joel Lindpere karjäär saab läbi 43. minutil!

19:39

35. minutil on jälle ohtlik olukord Andorra karistusalas, kui palliga Joel Lindpere kukub maha. Kohtunik siiski penaltid ei andnud!

19:30

Minut varem platsil lebanud Jan Kokla saab debüütmängus kirja söödu. Tema tsenderdus tüürib üle Anieri ja Andorra kaitjsa pea ja leiab tee Dmitri Kruglovile, kes lööb palli kindlalt 24. minutil külaliste väravasse!

Eesti koondis väravat tähistamas (Alar Truu)

19:28

VÄRAV! Dmitri Kruglov lööb karjääri 101. mängus värava ja viib Eesti 1:0 juhtima!

19:24

Kohtumist on mängitud 20 minutit ning senimaani on olnud üks ohtlikum olukord. Lindpere on oma viimases mängus olnud Eesti koondise kõige nähtavam!

Joel Lindpere Andorra mängijaga võitlemas (Alar Truu)
19:14

Esimene väga ohtlik olukord Andorra värava all! Lindpere suurepärane sööt leiab Artur Pika, kes tsenderdab palli värava ette, kuid ühegi mängijani mänguvahend ei ulatu!

19:09

Joel Lindpere sai au teha oma viimases kohtumises mängu esimese puute!

Niimoodi algas Joel Lindpere viimane mäng! Peaosaline sa teha esimese puute! (Alar Truu)

19:05

Tseremoonia on lõppenud ning kohtumine on alanud! Eesti käes on pall!

18:51

Täna teevad koondisedebüüdi 1997. aastal sündinud Andreas Vaikla ja Jan Kokla. Palju õnne!

A photo posted by Eesti jalgpall (@eestijalgpall) on

18:45
Merili Luuk

Sellist asja pole samuti ammu näinud, et Lilleküla staadioni jalgpallimuru peavad vahetult enne mängu algust kastma vihmutid. Aga nii ta on - palli peab saama mängida normaalselt!

18:44
MERILI LUUK

Vahetult enne soojenduse lõppu koondub meeskond väljaku äärde, võtab Juki keskele ning teeb suure kalliringi. Kindlasti käib läbi palju motiveerivaid sõnu, aga mis täpselt, jääb esialgu saladuseks.

17:52

Olud jalgpalli mängimiseks on suurepärased!

Avavileni vaid kaks ja pool tundi! Päikeseline A. Le Coq Arena ootab!

TENNIS

Kanepi võidab avaseti 6:2! Kuus geimivõitu veel ja ta liigub edasi järgmisesse vooru!

15:04
TENNIS

Pool tundi tagasi algas Kaia Kanepi matš ITF-i turniiril Itaalias Brescias ning eestlannale on see alanud väga posiitivselt - 29 minutit on kulunud ning Kanepi juhib esimeses setis 4:1!

14:00
King ripub tulevast hooajast prantslaste korvirõngaste küljes. (Laura Oks)
13:44
GIRO D'ITALIA

Kangert ja co võidutants.

13:42
TENNIS

Prantsusmaa lahtistel saab Serena Williamsi tööpäev läbi õige ruttu: Elina Svitolina alistub 62 minutiga 6:1 6:1.

Suts ja valmis - Serena tänane tööpäev. (AFP/Scanpix)
13:30
VÕRKPALL

12:40
JALGPALLI EM

Kõik jälgivad Inglismaa koondise imelast.

12:10
RIO OLÜMPIAMÄNGUD

Pagas jäi lennult maha - olukord, mis on tuttav paljudele inimestele. Ent ühele kümnevõistlejale maksis lennufirma hooletus võib-olla olümpiapileti.

Kadunud pagasi eest pole kaitstud ka tippatleedid. (AFP/Scanpix)

11:38
POKS

Kõmaki! Profipoksijad lubatakse olümpiale!

11:31
ZLATAN!

Oh seda Zlatanit - kõigepealt läheb Manchesteri, siis Malmösse... Vähemalt Rootsi naasmise kuulujutud mattis mees maha.

Kas Zlatan Ibrahimovici ootavad EMil ees viimased mängud Rootsi koondises? (AFP/Scanpix)
10:38
DOPING
Venemaa dopinguskandaalil võib olla idanaabri sportlastele õnnelik lõpp. (Reuters/Scanpix)
10:06
Siin pildil kaptenipaelaga, aga nüüd ei mahu koondisessegi - Karim Benzema vutielu. (Reuters/Scanpix)

09:31
TENNIS

Häid uudiseid tennisesõpradele: Roland Garros' väljakutel peaks täna saama pidada täispäeva matše ehk vihm on Pariisi maha jätnud! Eile tekitas niiskel liival mängimine suurel slämmil aga paraja skandaali!

Prantsusmaal teisena asetatud Agnieszka Radwanska kaotas niiskel liival maailma 102. reketi vastu järjest 10 geimi. (AFP/Scanpix)
09:26
SÜNNIPÄEVALAPS

09:20
TENNIS

Fotol on Brescia linn, kus täna algab ITFi 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniir. Kaia Kanepi vastaseks on maailma edetabelis 263. kohal asuv 25aastane poolatar Katarzyna Piter. Karjääri tipphetkel oli Kaia tänane vastane 95. tabelireal.

Samas ei tasu hellitada lootusi, et matš Kanepile kerge tuleb. Nagu teada, on eestlanna ise öelnud, et tema mängud tipptennises on sama hästi kui mängitud ning ta käib väljakutel veel vaid oma lõbuks. WTA edetabelis on eestlanna langenud juba 206. kohale. Matš peaks Eesti aja järgi algama ennelõunal.

Kaia Kanepi enam maailma parimate vastu konkureerida ei suuda. (Alar Truu)