Joel Lindpere väljakult lahkumasFoto: Alar Truu
1. juuni 2016, 23:01

NII SEE JUHTUS | Sport 01.06: Joel Lindpere emotsionaalne lahkumismäng, Kaia Kanepi võidukas (4)

Enne kui selgub, kas Joel Lindpere koondisekarjäär lõppeb väravaga, ootab meid veel ees terve pikk spordipäev. Käime selle koos läbi!
23:01
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase emotsionaalse spordipäeva! Kohtumiseni homme!

23:00
Milos Teodosic (ANDREJ ISAKOVIC)
22:10
21:37
Frank Liivak (Mati Hiis)
21:12

Pärast kohtumist visati "Jukit" mitu korda õhku!

Head teed, Joel Lindpere! ⚽️ @eestijalgpall #estonia #eestijalgpall #joellindpere #legend #friendlies

A video posted by Õhtuleht (@ohtuleht) on

21:10

Fännid piirasid Joel Lindpere sisse!

Pärast mängu soovisid paljud Lindperega pilti teha (Merili Luuk)
21:04
Hindrek Pärg
Joel Lindpere võitlemas Andorra mängijaga (Alar Truu)
21:01

Võitu oli vaja ja see ka saadi!

20:58

Frank Liivaku peaga värav ongi mängu viimaseks puuteks ning Eesti kingib Lindperele 2:0 võidu!

20:56

VÄRAV! Joel Lindpere asemel väljakule tulnud Frank Liivak lööb sisuliselt mängu viimasel sekundil värava ja annab Eestile 2:0 võidu!

Eestlased said tähistada kahte väravat! (Alar Truu)
20:49

Josep Manel Ayala saab teise kollase kaardi ning peab väljakult 85. minutil lahkuma! Seega saab Eesti 5+ minutit mängida arvulises ülekaalus!

20:40

Kuigi Eesti on rünnanud, pole ühtegi väga ohtlikku olukorda tekitatud. 10 minutit jääb kohtumise lõpuni!

20:26
Joel Lindpere fänne tänamas (Alar Truu)
20:24

Veerand tundi on mängitud. Eesti on domineerinud ning meil on olnud ka kaks ohtlikku olukorda, kuid teist korda pole palli väravasse saadud!

20:07

Poolaeg on lõppenud ja mäng jätkub, kuid hoopis teise emotsiooniga!

19:49

Pisaratest siin puudust ei tulnud #joellindpere #lahkumismäng #43.minut

A video posted by Merili Luuk (@merililuuk) on

19:48

Värvikas karjäär lõppeb! Tema asemel tuleb väljakule Frank Liivak!

19:46

Joel Lindpere karjäär saab läbi 43. minutil!

19:39

35. minutil on jälle ohtlik olukord Andorra karistusalas, kui palliga Joel Lindpere kukub maha. Kohtunik siiski penaltid ei andnud!

19:30

Minut varem platsil lebanud Jan Kokla saab debüütmängus kirja söödu. Tema tsenderdus tüürib üle Anieri ja Andorra kaitjsa pea ja leiab tee Dmitri Kruglovile, kes lööb palli kindlalt 24. minutil külaliste väravasse!

Eesti koondis väravat tähistamas (Alar Truu)