Kas pall läheb sisse või mitte, on küsimus, mille üle mõlema meeskonna mängijad juurdlesid.Foto: Pool Photo
3. juuni 2016, 06:44

Õhtulehe otseülekanne NBA finaalseeria avamängust, kuhu on lisatud palju videopilti mängust ja ilusaimad korvid.

NII SEE JUHTUS | SELJAVÕIT! 29:8 spurdi teinud Warriors näitas ülimat meeskondlikkust ja haaras finaalseerias kindlalt juhtohjad

Täna kell 04.00 algas korvpalliliiga NBA finaalseeria, kus kohtusid sarnaselt mullusele Golden State Warriors ja Cleveland Cavaliers. Õhtuleht tegi tiitlilahingu avamängust otseülekande, tuues teieni mängukäigu, ilusaimad korvid ja põnevaima statistika.
06:40
KÕIK

Sellega tõmbame tänasele otseülekandele ka joone alla, seeria teine mäng algab Eesti aja järgi esmaspäeva varahommikul kell 03.00 ning ka sellest teeb Õhtuleht otseülekande! Näeme juba uuel nädalal, kena tööpäeva algust kõigile! Mina lähen magama.

Magav mees. Õhtulehe otseülekande tegija pärast NBA finaalseeria avakohtumist. (MARKO DJURICA)
06:39
06:38

Kohtumise resultatiivseimana viskas Kyrie Irving (visked väljakult 7/22, vabavisked 11/12) 26 silma, James lisas 23 punkti, 12 lauapalli ja üheksa korvisöötu. Warriorsi resultatiivseim oli 20 silmaga Livingston, kahekohalise arvu punkte viskasid tervelt seitse tiitlikaitsja mängijat.

06:37

Curry ja Thompson pole kahe peale tänavu visanud kordagi visanud nii vähe punkte kui täna (20 silma). Aga Warriors võitis ikka 15ga...

06:36
LÄBI!

Kõik, Warriors võidab NBA finaalseeria avamängu 104:89!

06:36
06:36

Kui palju on meeskonnad pingimeestelt abi saanud? Cavsi 10 vs. Warriorsi 45 punkti. Vahe on ikka meeletu.

06:35

Täna saab esimest korda platsile ka venelane Timofei Mozgov.

06:35
06:32

Curry vise oli eriti raske:

06:31

SOPSUVENNAD! Üksteise järel tabavad kaugviske nii Curry kui Thompson ning Cavsi hoog ongi niivõrd lihtsalt maha jahutatud.

06:29

Lõpuni on 3.23.

06:29

Livingston on 24 minutiga visanud 20 punkti, mis on mehe uueks play-off'i punktirekordiks. Istu, viis!

06:28

No nii! Cavs teeb nüüd omakorda 9:0 spurdi ja vähendab vahe 11 punktile. Kas see on suure tagasituleku algus?

06:26

Warriors on täna olnud tõeliselt meeskondlik, mida tõestab ka see, et niivõrd palju mehi on visanud kahekohalise arvu punktie. Ja parim neist on vahetusmees!

06:25

4.43 enne kohtumise lõppu viskab J.R. Smith, kes on Cavsi üks suuremaid ründerelvi, oma esimesed punktid täna...

06:24

Warriorsi spurt on kasvanud lausa 29:8-ni.

06:21

Efektiivne kiirrünnak, või mis?

06:20

Viimast veerandaega juhib Warriors tervelt 22:8! Mängida on veidi alla kuue minuti.

06:20
Martin Šmutov

Kyrie Irving saab Twitteris kõvasti puid alla oma kaitsemängu eest. Huvitav, et nii Irving kui ka Love on korraga neljandal veerandajal ikkagi mängus, kuigi idatsooni finaalis näiteks Love polnud. Rääkisime sellest Henry Rulliga ka enne mängu (http://www.ohtuleht.ee/737643/ohtulehe-video-kes-on-nba-finaalseeria-favoriit-kas-blatt-oleks-cavsi-kaotuse-ule-roomus).

Võib juba praegu oletada, et teises mängus näeme midagi muud.