RETRO | Kuidas peremehed käisid külas kolki saamas! Raio Piiroja: see polnud jalgpall, vaid sõda! (1)

Gunnar Press, 27. märts 2020 15:40
Venemaa koondise poolehoidjad Lillekülas.Foto: ARNO SAAR
Täna möödub 18 aastat päevast, kui Eesti jalgpallikoondis teenis Lillekülas peetud maavõistluses 2:1 võidu Venemaa üle! Andres Oper viis kodumeeskonna 10. minutil juhtima, kuid külaliste poolelt vastas sellele kaheksa minutit hiljem Vladimir Bestšastnõhh. Eestile võidu toonud tabamus sündis 86. minutil, kui Oper realiseeris Aleksander Saharovilt saadud söödu.

Avaldame sel puhul uuesti katkendi Gunnar Pressi kirjutatud raamatust "Raio Piiroja. Õhuvõitleja", mis räägib Eesti jalgpallikoondise kauaaegse kapteni loo.

Edasi lugemiseks:

08.02.2018
KOLMAS POOLAEG | Endine koondislane Martin Kaalma: väravavahid ei ole päris normaalsed inimesed
07.06.2016
EKSKLUSIIV | Katkend raamatust "Raio Piiroja. Õhuvõitleja". Vigastus kippus röövima Wembley'l mängimise võimaluse
05.06.2016
EKSKLUSIIV | Katkend raamatust "Raio Piiroja. Õhuvõitleja". "Jäänuks Teitur kauemaks Eestisse, tulnuks minust parem mängija..."
04.06.2016
EKSKLUSIIV | Katkend raamatust "Raio Piiroja. Õhuvõitleja". Millise vutiveterani suu Piiroja esimene värav lukku pani?