Martin Šmutov 11. juuni 2016 12:41
Kui palliplatsil miskit põnevat ei toimu, saab iga ülekande siiski põnevaks muuta, kui mängida sõpradega kommenteerimisbingot. 

Selleks valisime välja 35 sõna, mis tuleks sisestada bingokaartide loojasse, kaardid välja printida ja osalejate vahel laiali jagada. Loomulikult võite sõnu lisada või muuta.

Mõtlete välja auhinna ja las minna, kohe on kommenteerimisel teine värv ja võlu ning igat sõna tuleb kuulata ülitähelepanelikult.

Kui kasutad näiteks veebilehte http://osric.com/bingo-card-generator/, võiksid eemaldada Free space'i (määrad: no) ning saad valida, et mitu sektorit peab kaardil olema.

Sõnad: penalti, latt (väravalatt), posti, tsenderdus/tsenderdama, poolaeg, sumbuurne, nurgalöök, korgid ees, peatreener, emotsioon, kaart (punane, kollane), teesklus, suluseis, sukeldumine, vigastus/vigastatud, mängukeeld, pealelöök, fänn(id), karistusala, lisaminut, kohtunik, müür/sein, vaht (see pudelist lastav), värav, kordus, kukkuma, statistika, vahetus, tribüün/areen, terrorism, väravavaht, viigistama, surve, rünnak, intervjuu