Vene fännid hullasid tõrvikutegaFoto: Jason Cairnduff
Jalgpalli EMi uudised
11. juuni 2016, 23:49

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli EMi esimene täispikk mängupäev: fännide mäss, Walesi ja Šveitsi võidud, Inglismaa - Venemaa madin (14)

Käes on laupäev ning spordist puudust ei tule. Suursündmus on loomulikult eile alguse saanud jalgpalli EM, kus täna mängitakse kolm kohtumist, millest kõige esimene algab kell 16.00 Albaania ja Šveitsi vahel. Eestlastest on täna võistlustules Anett Kontaveit, kelle veerandfinaalmäng Alison Riske vastu jätkab eestlanna kaotusseisust. Lisaks jätkab kümnevõistlusega Mikk Pahapill ning Ott Tänak sõidab Sardiinias. Püsige meiega!
00:17
EURO2016

00:04
EURO 2016

Lõbus vaatepilt - Inglismaa fännid suisa põgenevad venelaste eest!

00:03
EURO 2016

23:48
EURO 2016

Inglismaa on selgelt šokis ning venelastel ei jää palju puudu isegi võiduväravast! Aga Venemaa tuli tänu kapten Berezutskile raskest olukorrast välja ning saage tuttavaks - Wales on alagrupi liider!

23:47
EURO 2016

Milline kobistamine, aga Venemaa viigistab teisel üleminutil 1:1!

23:35
EURO 2016

Dier tegi Inglismaa jalgpalli ajalugu!

23:29
EURO 2016

Järjekordne värav karistuslöögist - kõigepealt jooksis Kane üle ning Eric Dier virutab võrku mõnusa mammu!

23:28
EURO 2016

JA OLEMAS! Sätitud kaua, aga lõpuks saab Inglismaa käed taeva poole visata - 1:0!

23:26
EURO 2016

70 minutit mängitud ja seis ikka 0:0. Mitte et poleks olnud olukordi - Hart saab kätte venelaste karistuslöögi, Rooney löögile saab omakorda Akinfejev käe vahele.

23:14
EURO 2016

Mängust endast aga niipalju, et Venemaa on hakanud rohkem ründama ning inglastel on olnud palju üksteise valestimõistmist.

(ANNE-CHRISTINE POUJOULAT)
23:13
EURO 2016

Samal ajal sööb Cristiano Ronaldo õhtueinet

23:03
EURO 2016

Nunnumeeter tööle! Wayne Rooneyt toetab terve pesakond!