Jalgpalli EMi uudised

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli EMi esimene täispikk mängupäev: fännide mäss, Walesi ja Šveitsi võidud, Inglismaa - Venemaa madin (14)

Õhtuleht.ee, 11. juuni 2016 23:49
Vene fännid hullasid tõrvikutegaFoto: Jason Cairnduff
Käes on laupäev ning spordist puudust ei tule. Suursündmus on loomulikult eile alguse saanud jalgpalli EM, kus täna mängitakse kolm kohtumist, millest kõige esimene algab kell 16.00 Albaania ja Šveitsi vahel. Eestlastest on täna võistlustules Anett Kontaveit, kelle veerandfinaalmäng Alison Riske vastu jätkab eestlanna kaotusseisust. Lisaks jätkab kümnevõistlusega Mikk Pahapill ning Ott Tänak sõidab Sardiinias. Püsige meiega!

00:17
EURO2016

00:04
EURO 2016

Lõbus vaatepilt - Inglismaa fännid suisa põgenevad venelaste eest!

00:03
EURO 2016

23:48
EURO 2016

Inglismaa on selgelt šokis ning venelastel ei jää palju puudu isegi võiduväravast! Aga Venemaa tuli tänu kapten Berezutskile raskest olukorrast välja ning saage tuttavaks - Wales on alagrupi liider!

23:47
EURO 2016

Milline kobistamine, aga Venemaa viigistab teisel üleminutil 1:1!

23:35
EURO 2016

Dier tegi Inglismaa jalgpalli ajalugu!

23:29
EURO 2016

Järjekordne värav karistuslöögist - kõigepealt jooksis Kane üle ning Eric Dier virutab võrku mõnusa mammu!

23:28
EURO 2016

JA OLEMAS! Sätitud kaua, aga lõpuks saab Inglismaa käed taeva poole visata - 1:0!

23:26
EURO 2016

70 minutit mängitud ja seis ikka 0:0. Mitte et poleks olnud olukordi - Hart saab kätte venelaste karistuslöögi, Rooney löögile saab omakorda Akinfejev käe vahele.

23:14
EURO 2016

Mängust endast aga niipalju, et Venemaa on hakanud rohkem ründama ning inglastel on olnud palju üksteise valestimõistmist.

(ANNE-CHRISTINE POUJOULAT)
23:13
EURO 2016

Samal ajal sööb Cristiano Ronaldo õhtueinet

23:03
EURO 2016

Nunnumeeter tööle! Wayne Rooneyt toetab terve pesakond!

EURO 2016

POOLAEG 0:0! Inglismaa tahab seda väravat, kuis vähegi võimalik ning võidab igas osakonnas, aga Venemaa on seni vapralt vastu pidanud.

Gary Cahilli võimalus (REUTERS/Yves Herman)
22:42
EURO 2016

Josel tulevad diivanil juba juured alla!

3 matches in a row, the sofa is getting tired of us ⚽️

A photo posted by Jose Mourinho (@josemourinho) on

22:41
EURO 2016

Tõestatud: vähemalt üks jõudis enam-vähem kuskile!

22:36
EURO 2016

Kane'i kornerinaljad jätkuvad, aga lahendust ei tule ega tule. Ega väravatki, kuigi Inglismaa ilmselgelt seda kohtumist domineerib

22:35
VÕRKPALL
22:33
EURO 2016

Kiidame kolleege Soccernetist!

Ja vastame Hodgsoni sõnadega: "Keegi teine ei lööks neid ära!"

22:23
EURO 2016

Kui omad mängivad, on ka Wenger kohal!

22:21
EURO 2016

Tõsi, esimesed 20 minutit on olnud väga paljulubavad - aga kus on värav? Äärtelt tõusnud Lallana virutab seekord jälle postist mööda.

22:13
EURO2016

Inglased mängivad ilmselgelt standardolukordade peale ja tõega tuleb neid karta.

22:08
EURO 2016

UIH! Lallana kõmmutas, aga Akinfejev suudab selle nurgalöögiks tõrjuda.

22:03
EURO 2016

Sellised aukartustäratavad numbrid peaksid ju ometi tähendama, et Rooney lööb tänagi värava?

22:00
EURO 2016

JA LÄKSIME! Päeva viimane kohtumine Inglismaa ja Venemaa vahel on alanud!

21:59
VORMEL 1
21:46

Panused on tehtud!

21:46
EURO 2016

Sõna võttis ka Gary Lineker, kes kurjustab fännidega. Praeguseks on teada, et ametlikult on vahi alla võetud kuus inimest. Piltidelt ja videotelt nähtu eeldaks aga palju enamat.

21:38
EURO 2016

Inglismaa algkoosseisu üle spekuleeriti palju - kindlasti on põnev Jamie Vardy väljajätmine ning Rooneyt kasutatakse jälle keskväljal!

21:37
EURO 2016

Toome viimasel hetkel ära ka algkoosseisud!

21:36
EURO 2016

UEFA mõistis fännide käitumise hukka!

21:10
EURO 2016

Olukord Marseille's on tõsiselt väljunud kontrolli alt: nüüd mindi kallale juba kohalikele!

20:54
EURO 2016

Walesile 2:1 võit ning magusad 3 punkti tabelisse kirja!

Võidutähistus! (MEHDI FEDOUACH)
20:43
EURO 2016

UHH! Pall läheb posti, aga Wales pääseb! Veel?

20:39
EURO 2016

WALES LÖÖB TEISE! Robson-Kanu toob Walesi tänavatele peo, kui pall lendab nibin-nabin väravasse!

EURO 2016

OI ISVER! Robson-Kanu saadab Ramsey poole oivalise tsenderduse, aga pealöök (uhkes üksinduses) lendas üle värava!

Aaron Ramsey võitleb (JOE KLAMAR)
20:28
EURO 2016

Tuletame meelde, et Bale oli lõppenud valiktsüklis Euroopa paremuselt viies väravakütt, aidates meeskonda 7 tabamusega. 20 minutit kohtumise lõpuni.

20:24
EURO 2016

Siit mõttetera. VAHETUSI TULEB TEHA!

20:22
EURO 2016

Slovakkia on asunud murdma - midagi pole kaotada!

20:21
EURO 2016

Slovakkia fännidel on laul lahti ja suu naerul - debütandid on löönud viigivärava!

Slovakkia fännid
20:17
EURO 2016

VIIK ON JALUL! 21aastane Duda lööb ühe puutega vastuvärava!

20:05
EURO 2016

Walesi ja Slovakkia fännid on rahulikud, aga see, mis toimub praegu Marseille'is:

20:00
EURO 2016

Väga armas videolõik ETV-st!

19:51
ÕL @ EURO 2016

Mis toimub Prantsusmaal? Kuidas Otil läheb? Kas pommiäpp on juba käivitunud? Prantsusmaal viibivalt Ott Järvelalt võib küsida kõike, mis vähegi pähe tuleb!

Pariisi kesklinnas asuv fänniala (THOMAS SAMSON)
19:49
EURO 2016

POOLAEG! Wales juhib tempokat mängu Gareth Bale'i karistuslöögist 1:0 ning väärib eduseisu igati!

19:41
EURO 2016

Päris muljetavaldav tegelikult:

19:38
EURO 2016

Anname teada, et mäng jätkub endiselt. Lihtsalt suurt midagi ei toimu.

19:31
EURO 2016

Uskuge või mitte, aga Gareth Bale lõi oma elu esimese koondisevärava 2006. aastal..... SLOVAKKIA vastu!

Gareth Bale saadab musisid!(Regis Duvignau)
19:21
EURO 2016

Rõõm Walesi poolel - debütantide esimene värav sel turniiril!

19:11
EURO 2016

VÄRAV! Bale näitab, et tal polegi Cristiano Ronaldot vaja - karistuslöök üle müüri ning 20. tabamus Walesi koondise eest on tõsiasi!

19:06
EURO 2016

Nina tuleb enne ikka puhtaks pühkida!

Gareth Bale isiklikult (Albert Gea)
19:03
EURO 2016

NAPP! Hamsik oli juba teisel minutil lähedal avaväravale!

19:02
EURO 2016

Aga nüüd keskendume jalgpallile ja Wales-Slovakkia valmis madistama!

EURO 2016

Kohtumine lõppeb 1:0 Šveitsi võiduga! Ei olnud just kõige muljetavaldavam esitus, kuid võit on võit.

17:48
EURO 2016

Gashi mõtles liialt kaua kuhu ja kuidas lüüa! Oleks pidanud ära lööma, samas Sommer tegi teise suurepärase tõrje! Kohtunik annab kolm lisaminutit!

17:45
EURO 2016

USKUMATU VÕIMALUS! Albaania ründaja Gashi on Šveitsi väravahiga silmitsi, 1-1 vastu situatsioon, kuid Sommer tõrjub! Enam paremat võimalust on raske loota! 88. minut käib

17:44
EURO 2016

17:40
EURO 2016

8 + kohtuniku lisatud üleminutid on kohtumise lõpuni jäänud!

17:39
AUTO-MOTO
17:37
EURO 2016

Albaania mängija Lenjani kukub karistusalas, kuid kohtunik näitab, et mängige edasi! Lichtsteiner oli lihtsalt albaanlasest võimsam ning penaltit siin ei olnud!

17:36
EURO 2016

76, minut - Albaania lööb palli küljevõrku! Hysaj'l söödab palli Sadikule, kuid ta ei suuda väga lähedalt palli võrku lüüa! Sommer tegi Albaania ründajale nurga ka väga väikseks!

17:33
Hindrek Pärg

17:32
EURO 2016

15. minutit on jäänud ning seis on jätkuvalt 1:0!

17:25
EURO 2016

Seferovic saab seekord suurepärase läbisööduga väravahiga silmitsi seista, aga Berisha tuleb õigel ajal väravast välja ning teeb suurepärase tõrje karistusala joonelt tehtud löögi! See on Seferovicil juba kolmas võimalus lüüa ära, kuid ei suudeta. Samuti on Berisha pärast avavärava eksimust päästnud Albaania mitmel korral!

17:18
EURO 2016

Platsi olukord jätab soovida! Kuigi on soe (20 kraadi) ning vihma ei saja, siis kõik mängijad on vähemalt korra libisenud ning kontrolli kaotanud!
60. minutit on mängitud, seis 1:0

17:15
EURO 2016

17:13
EURO 2016

17:11
EURO 2016

53. minut - Seferovic teeb jälle karistusalast ohtliku pealelöögi, kuid Berisha tõrjub kindlalt! Esimese poolaja olukorra koopia

17:09
EURO 2016

50. minut - esimene ohtlik olukord teisel poolajal on Šveitsi värava juures. Jälle pikk sööt kaitseliini taha, kuid seekord jääb Sadikul väga vähe puudu, et pallini ulatuda.

17:03
EURO 2016

Teine poolaeg on alanud!

17:01
EURO 2016

Natukene ka esimese poolaja statistikat.

Pallivaldamine Šveitsile 57-43
Nurgalööke on mõlemal 3.
Lööke väravale Šveitsil 9, Albaanial 4

16:58
VORMEL 1

Vahele ka midagi lõbusat mitte jalgpalli seonduvat!

16:55
OTT JÄRVELA, LENS

Tohutu õhina ja vaimustusega oma ajaloo esimesele suurturniiri kohtumisele saabunud Albaania toetajad, kes avavile eel Lensi staadioni laulu ja skandeerimisega kaikuma panid, said nobedasti külma duši, kui väravavaht Etrit Berisha eksis väljatulekul ja Fabian Schär viis Šveitsi 5. minutil juhtima.

Albaania vastus polnud halb. Mängul haarati sarvist, prooviti nii ja naa ning korra mängitigi Šveitsi kaitse üle, ent Armando Sadiku ei suutnud üks-üks olukorda Yann Sommeri vastu realiseerida ning mõni minut hiljem muutus kõik. Albaania kapten Lorik Cana sai teise kollase ja ühtlasi punase kaardi ning kui Albaania nüüd kaotust vältida suudab, on tegu korraliku imega.

Albaania kapten on avapoolaja järel must hobune. Tema punane kaart rikub Albaania võimalusi (MARTIN BUREAU)
16:48
EURO 2016

Jalgpall on tõesti imeline!

16:47
EURO 2016

Esimene poolaeg ühe lisaminutiga on mängitud ning Šveits juhib 1:0! Pärast 36. minuti punast kaarti läks tempo märgatavalt alla ning mõlemad jäid ootama kohtuniku vile!

16:44
EURO 2016

43. minutil - Seferovic saab karistusalas vabaks ja teeb vasakult poolelt ohtliku pealelöögi, kuid Albaania väravavaht Berisha on tasemel!

16:40
EURO 2016

POST! Šveits sai karistuslöögi karistusala joone pealt ning Dzemaili tabab posti! Seis veel 1:0

16:39
EURO 2016

Alguses üritas maha kukkunud Cana palli peaga mängida, kuid tabas palli hoopis käega! Albaania oli just saanud mängu enda kontrolli alla ning suutis tekitada ohtlike olukordI! Albaania peab ülejäänud mängu hakkama saama kümnekesi!

16:38
EURO 2016

USKUMATU! Albaania kapten Cana mängib viimase mängijana kätt palliga ning kuna saab teise kollase kaardi!

16:35
EURO 2016

Tõesti, sellise väga hea võimaluse peab ära kasutama!

16:33
EURO 2016

Milline võimalus Albaanial! Pikk sööt ette ning Sadiku läheb vastamisi Šveitsi väravavahi Sommeriga, kuid Münchengladbachi puurivaht teeb suurepärase tõrje jalgadega!

16:29
EURO 2016

Muljed veel Šveitsi esimesest väravast!

16:28
EURO 2016

26. minut - Albaania teeb esimese pealelöögi väravale, kuid pall lendab läheb korralikult mööda!

16:23
EURO 2016

Šveits on domineerinud kohtumsie algust, kuid viimastel minutitel on ka Albaania saanud kauem palli kontrollida ning 22. minutil said ka esimese nurgalöögi (Šveitsil on juba kolm)

16:16
EURO 2016

Kohtunik Velasco Carballo võttis esimest korda välja ka kollase kaardi, karistada sai värava löönud Schär. Albaania karistuslöögist ei tule midagi välja ning seis on 15. minuti möödudes jätkuvalt 1:0

16:13
EURO 2016

Kümme minutit on mängitud ning enamus ajast on palli vallanud Šveits. Albaania käib kõrgelt peale, kuid soosikud suudavad palli edukalt hoida

16:07

Värava autoriks on Schär. kes kerkib nurgalöögist tulnud pallini! Šveitsile väga hea algus!

16:06

VÄRAV! Šveits läheb 5. minutil 1:0 juhtima!

16:02

KOHTUMINE ON ALANUD!

16:01

Tänane kohtumine on väga ajalooline! Nimelt lähevad ajaloos esimest korda vastamisi vennad!

15:59

Tasub ära märkida, et Albaaniale on see suurvõistluste debüüt! Hümnid on ära kuulatud ja loetud momentide pärast annab kohtunik avavile!

15:58

Nüüd kuulub ülejäänud päev jalgpallile! Šveits ja Albaania kohtuvad Lensis! Kindlasti tasub lugeda Ott Järvela artiklit "Šveitsi albaanlastest jalgpallurid on profid, aga oleksid südames Albaania võidu üle õnnelikud."

Sellisel staadionil mängivad Šveits ja Albaania (DENIS CHARLET)
15:37
TENNIS

Kahjuks ei suuda Kontaveit oma servigeimi võita ning Riske võidab matši 3:6, 3:6! Sellega on turniir eestlannale lõppenud!

15:34
TENNIS

Riske võidab oma servigeimi kindlalt ning juhib 5:3! Konteveit peab kõigepealt võitma oma servigeimi ja siis vastase murdma!

15:32
TENNIS

Kontaveit näeb kurja vaeva, et hoida oma servigeimi, aga ta siiski suudab seda. 4:3 juhib Riske!

15:27
TENNIS

Anett võitleb küll välja tasa mängu, kuid ameeriklanna võidab geimi ja läheb 4:2 juhtima

15:20
TENNIS

AI! Ameeriklanna murrab eestlanna servigeimi ja läheb 3:2 juhtima!

15:14
TENNIS

Teise seti alguses on mõlemad tennisistid hoidnud oma servi ning seis on viigis 2:2

15:03
TENNIS

Kontaveidi ja Riske matš jätkub ameeriklanna juhtimisel 5:3! Riske võidab kaks punkti ja kogu geimi seisuga 6:3! Peame lootma, et täna on Kontaveit paremas hoos ning suudab setilisest kaotusseisust välja tulla!

14:51
TENNIS

Aeg keskenduda tennisele! Anett Kontaveidi ja Alison Riske veerandfinaal jätkub paari minuti pärast!

14:18
OLÜMPIA
Rio olümpiapark ootab külalisi juba 5. augustil. (Ricardo Moares)
13:09

12:02

Kontaveidi fännidele - esimene mäng algab Nottinghamis Eesti aja järgi kell 13:00. Eestlanna mäng on esimesel väljakul teine kohtumine nii et Kontaveit peaks platsile tulema umbes kell 15:00

12:01
10:45

Lisaks jalgpalli EMile toimub ka teine vuti suurturniir Copa America. Eile käis Argentina eest ka Lionel Messi, kes lülitus mängu 61. minutil ja lõi vähem kui poole tunniga kolm väravat! Vaata väravaid!

Argentina tähistamas väravat! (Mike Dinovo)
10:44
AUTO-MOTO

Laupäev on alanud Ott Tänakule väga hästi! Esimeses kiiruskatses sai ta kolmanda aja, kuid teise katse Tänak lausa võitis! Jälgi Sardiinia ralli live'i siit!