Inglismaa viigistas VenemaagaFoto: BERTRAND LANGLOIS
Jalgpalli EMi uudised
11. juuni 2016, 23:59

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluse B-alagrupi teises kohtumises viigistas Venemaa teisel üleminutil Inglismaaga 1:1.

Inglased domineerisid terve esimese poolaja ning inglaste kaheksa pealelöögi vastu suutsid venelased teha vaid ühe. Ometi ei suudetud sihikut paika saada ning poolajale mindi viigiseisul 0:0.

Teisel poolajal ärkas aga Venemaa ning inglastel oli tükk tegu, et neid taltsutada. Pärast mitut ehmatust sai hoo sisse taas aga Inglismaa - 71. minutil päästis venelased väravavaht Igor Akinfejev, kui tõrjus Wayne Rooney löögi värava alt, 73. minutil said inglaste kannatused aga näilise lõpu, kui karistuslöögist kõmmutas kauni värava sisse Eric Dier. Ühtlasi oli see inglaste EMide ajaloo esimene karistuslöök, mis väravaks vormitud.

Venelaste päästeingliks kerkis aga kapten Vassili Berezutski, kes kerkis teisel lisaminutil üle kõikide meeste ning koksas peaga värava!

Inglismaa võinuks saada oma EMide ajaloos esimese avamängu võidu, kuid nüüd tuleb leppida pärast avakohtumist 1 punktiga. B-alagruppi juhib Wales 3 punktiga, Inglismaal ja Venemaal on 1 ning Slovakkial 0 punkti.