Korvpall

Asi ametlik: Siim-Sander Vene ei jätka Kaunase Žalgirises (1)

Toimetas Ville Arike, 14. juuni 2016, 15:47
Siim-Sander Vene ei kanna järgmisel hooajal enam Žalgirise särki.Foto: Kaunase Žalgiris
Kaunase Žalgirise korvpalliklubi teatas oma kodulehel, et ei uuenda lepingut Eesti koondislase Siim-Sander Venega. Seega on mehe kümne aasta pikkuseks (!) kujunenud periood Leedu korvpallipealinnas vähemalt praeguseks lõppenud.

Vene liitus 15-aastasena Žalgirise noortesüsteemiga suvel 2006 ja sõlmis klubiga seitsmeaastase lepingu. Põhimeeskonda pääses ta esimest korda hooajal 2009/10, kuid laenati seejärel mitmel korral Leedu, Läti, Saksamaa klubidele. Uus leping skeemiga 2+1 aastat sõlmiti 2013. aasta suvel ning sealtpeale kandis Vene katkematult Žalgirise särki.

"Tänan Siimu Kaunases veedetud aja eest. Ta on meie Žalgirise kooli kasvandik, oli alati meeskonna tähtis lüli. Praegu läheme küll lahku, kuid loodetavasti Siimu areng jätkub ja Žalgirise uks võib talle tulevikus uuesti avaneda," ütles klubi direktor Paulius Motiejunas.

Samal teemal

29. juuli 2016, 17:40
Siim-Sander Vene Cramosse kuuekohalise palga peale?
15. juuni 2016, 12:03
VIDEO | Kaunase Žalgiris tänas Siim-Sander Venet videoga

1 KOMMENTAAR

l
Labas vakaras! 14. juuni 2016, 20:55
Kui oleks heagi mängija ,isegi mitte super oleks ta jäetud! Isa katkestas töölepingui aastaid tagasi ,sealt ka vastus. Igaunija veevedaja ja käterätiku tassija peab jätkama kui mitte Tarvas siis alustuseks Cramo/Ehitustööriistas,alla selle oleks ressursi rikkumine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee