Korvpall

Miloš Teodosic: CSKA-l on minu tulevase lepingu osas eesõigus 

Toimetas Ville Arike, 20. juuni 2016 10:13
Miloš Teodosic.Foto: AFP / Scanpix
Koos Nando De Cologa Euroopa korvpalliväljakute võimsaima tagaliini moodustav Miloš Teodosic teatas kodumaisele meediale, et praegusel koduklubil Moskva CSKA-l on tema tulevase lepingu osas eesõigus.

Kas NBA? Või millalgi Crvena Zvezda? küsis väljaanne Blic sport. "NBA osas vaatame, see ei sõltu ainult minust. Olen kaua aega tagasi öelnud, et ma ei lähe NBAsse iga hinna eest. Ega lähegi. Olen CSKA mängija, minu leping kestab veel ühe aasta. Kui see aeg läbi saab, on neil minu tulevase lepingu osas eesõigus," rääkis Teodosic.

CSKA on säilitamas oma tuumikut. Lõppenud lepingut uuendati peatreener Dimitris Itoudise ning mängijatest Nando De Colo, Cory Higginsi, Vitali Fridzoni, Viktor Hrjapaga. Nižni Novgorodist värvati Venemaa koondise ääremängija Semjon Antonov ning hüvasti jäeti samal positsioonil mängiva ameeriklase Demetris Nicholsiga.

Peale Teodosici kestab leping Aaron Jacksoni, Nikita Kurbanovi, Andrei Vorontsevitši, Kyle Hinesi, Joel Freelandi, Pavel Korobkoviga, lisaks mõne noorema venelasest mängijaga. Kokku on järgmise hooaja koosseisus juba 15 mängijat!