Zlatan Ibrahimovic teatas eile, et lõpetab koondisekarjääri ühes käimasoleva EMiga.Foto: AFP / Scanpix
Jalgpalli EMi uudised
23. juuni 2016, 01:02

NII SEE JUHTUS| Jalgpalli EMi alagrupiturniiri viimane päev: sotid selged! (4)

Jalgpalli EMil lõppeb täna alagrupiturniir, mis tähendab, et Eesti aja järgi keskööks saab lõplikult selgeks, kes on need 16 riiki, kes jätkavad pürgimist Vana Maailma parimaks vutiriigisk. Tänased kohtumised: Island - Austria, Ungari - Portugal (mõlemad kell 19), Itaalia - Iirimaa, Belgia - Rootsi (mõlemad kell 22). Naudime koos!
01:01
VUTISÕBER

Ott Järvela, Mart Treial ja Martin Šmutov panid äsja purki värske Kolmanda Poolaja, mis avaldub homme hommikul ning nüüd võib spordipäeva ametlikult lõppenuks lugeda. Olge mõnusad ja nautige jaanipäeva!

23:55

23:43

Samal ajal algab Iirimaa pidu!

23:42

Läbi! Zlatani koondisekarjäär on läbi! Radja Nainggolan viib ilusa kauglöögiga Belgia 1:0 juhtima, kuid Rootsi ajab edasipäääsuks võitu.

23:28

23:21

23:21

Zlatan lööb palli võrku, aga eelnevalt oli fikseeritud ohtlik mäng... hetkeseisuga lõppeb Zlatani koondisekarjäär täna.

22:48

VAHEAEG! Kummaski mängus väravaid löödud pole. Hetkeseisuga Belgia teisena edasi, Zlatani koondisekarjääri lõpp terendab ning Türgi pääseks neljanda kolmanda koha omanikuna 16 sekka.

22:46

22:45

22:36

E-alagrupis 35 minuti järel endiselt tablool nullid. Mõlemas mängus.

22:35
22:17

22:11

Iirimaa vastu vaid 2 põhikoosseisumehega (Bonucci ja Barzagli) tulnud Itaalia on alagrupiturniiril kasutanud juba 20 mängijat!