Jalgpalli EMi uudised

NII SEE JUHTUS| Jalgpalli EMi alagrupiturniiri viimane päev: sotid selged! (4)

Õhtuleht.ee, 23. juuni 2016, 01:02
Zlatan Ibrahimovic teatas eile, et lõpetab koondisekarjääri ühes käimasoleva EMiga.Foto: AFP / Scanpix
Jalgpalli EMil lõppeb täna alagrupiturniir, mis tähendab, et Eesti aja järgi keskööks saab lõplikult selgeks, kes on need 16 riiki, kes jätkavad pürgimist Vana Maailma parimaks vutiriigisk. Tänased kohtumised: Island - Austria, Ungari - Portugal (mõlemad kell 19), Itaalia - Iirimaa, Belgia - Rootsi (mõlemad kell 22). Naudime koos!

01:01
VUTISÕBER

Ott Järvela, Mart Treial ja Martin Šmutov panid äsja purki värske Kolmanda Poolaja, mis avaldub homme hommikul ning nüüd võib spordipäeva ametlikult lõppenuks lugeda. Olge mõnusad ja nautige jaanipäeva!

23:55

23:43

Samal ajal algab Iirimaa pidu!

23:42

Läbi! Zlatani koondisekarjäär on läbi! Radja Nainggolan viib ilusa kauglöögiga Belgia 1:0 juhtima, kuid Rootsi ajab edasipäääsuks võitu.

23:28

23:21

23:21

Zlatan lööb palli võrku, aga eelnevalt oli fikseeritud ohtlik mäng... hetkeseisuga lõppeb Zlatani koondisekarjäär täna.

22:48

VAHEAEG! Kummaski mängus väravaid löödud pole. Hetkeseisuga Belgia teisena edasi, Zlatani koondisekarjääri lõpp terendab ning Türgi pääseks neljanda kolmanda koha omanikuna 16 sekka.

22:46

22:45

22:36

E-alagrupis 35 minuti järel endiselt tablool nullid. Mõlemas mängus.

22:35
22:17

22:11

Iirimaa vastu vaid 2 põhikoosseisumehega (Bonucci ja Barzagli) tulnud Itaalia on alagrupiturniiril kasutanud juba 20 mängijat!

22:09

22:08

Rootslaste turniiri esimene raamidesse suunatud pealelöök on tehtud! Hõissa!

22:07

22:02
21:59

Vot nii arvavad islandlased!

21:56

21:55

Alagrupiturniiri kõige viimasem vaatus! Hümnid juba käivad!

21:44

Kaugushüppaja Henrik Kutberg jälgis Islandi imet Reykjavikis!

20:19

CRISTIANO RONALDO 2, Portugal 3, Ungari 3 - EBAREAALNE! Seekord siis peaga Quaresma tsenderdusest.

20:15

20:12
Mart Treial

EI OLE VÕIMALIK! Ungari lööb kolmanda! Jälle Dzsudzsak! Jälle rikošet! 3:2 Ungarile!

20:07

CRISTIANO RONALDO VIIGISTAB KANNAGA!!!! Portugal - Ungari taas viigis, 2:2!

20:04

OHOHOOO! Ungari asub 47. minutil 2:1 juhtima.
Balázs Dzsudzsáki karistuslöök võtab müürist rikošeti ja Rui Patricio on võimetu!

19:47

VAHEAEG! Portugal - Ungari 1:1, Island - Austria 1:0.

19:44

19:43

19:42

Portugal - Ungari 1:1! Nani viigistab!

19:40

Portugal lööb värava, aga söödu andnud Pepe oli suluseisus...

19:39

19:34

Jooksev E-grupi tabeliseis: Ungari 7, Island 5, Portugal 2, Austria 1.

19:31

Viimati suutis Portugal EMil kaotusseisust välja tulla, toona skooris Ronaldo kaks korda!

19:21

Ja Island samuti 1:0 ees! Jon Dadi Bodvarsson!

19:19

OIOIOIOIOIOI!!!!! UNGARI JUHIB 1:0! ZOLTAN GERA vajutab palli nurgalöögi järel vasakuga 18 meetrilt allanurka!

19:18

15 minutit mängitud. Portugal domineerib Ungari vastu täielikult. Pealelöögid 3-0 Portugalile, nurgalöögid 5-1 ja pallivaldaminegi nende kasuks 55-45