Vastakad emotsioonidFoto: Carl Recine
Jalgpalli EMi uudised
26. juuni 2016, 00:46

NII SEE JUHTUS | Sport 25.06: draama jalgpalli EMil, epeenaised tulid Euroopa meistriks (2)

Jaanipidustused üle elatud? Tore! Nüüd saab rahus spordile keskenduda ning laupäev pakub seda Euroopa mõistes kuhjaga: Joosep Karlson aerutab Moskva EMil 1000 m kanuusõidu finaalis, kergejõustiklased selgitavad täna Kadrioru staadionil viimaseid EMile pääsejaid, epeenaiskond võitleb Toruni EMil medalite eest ning õhtu krooniks on loomulikult jalgpall: kell 16 kohtuvad EMi kaheksandikfinaalis Poola - Šveits, kell 19 Wales - Põhja-Iirimaa, kell 22 Horvaatia - Portugal. Ole meiega!
00:47
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Kohtumiseni!

00:45
EURO 2016

00:32
EURO 2016

Ja sellega on kohtumine läbi! Horvaatiale väga valus kaotus, väga karm kaotus!

00:31
EURO 2016

Horvaatial on veel võimalus, nende väravavaht on kastis! VIDA saab jälle löögile, seekord jalaga, aga ka see läheb ristnurgast natukene mööda! Vidal on olnud horvaatide kolm parimat võimalust

00:29
EURO 2016

Pärast seda sai Portugal minna kontrasse. Ronaldo sai väga terava nurga alt oma mängu esimese pealelöögi, kuid Horvaatia puurivaht tõrjus selle. Nende kahjuks kukkus pall värava ees oodanud Quaresmale, kes palli peaga väravasse lükkas!

00:27
EURO 2016

Kõigepealt oli kaks ohtliku olukorda Portugali värava all. Kõigepelat läks värava eest pall läbi, kuid ükski horvaat ei jõudnud selleni. Järgnenud situatsioonis tabas pall posti, aga sisse ei läinud!

00:26
EURO 2016

VÄRAV! PORTUGAL LÖÖB 117. MINUTIL VÄRAVA! Milline minut! 117. minut oli põnevam, kui eelnevad 116 kokku.

00:22
EURO 2016

OIOI! Horvaatial hea võimalus ning jälle see Vidal! Rui Patricio tuleb nurgalöögi olukorras väravast välja, aga kukub enne pallini jõudmist. Vida saab jälle väga vabalt peaga peale lüüa, kuid mänguvahend läheb üle värava!

00:18
EURO 2016

Teine lisaaja periood on alanud, aga see statistika on lihtsalt hämmastav:

00:12
EURO 2016

Lisaaja esimesed 15. minutit on läbi. Staadionil publik vilistab! Midagi pole muutunud - 0:0!

00:00
EURO 2016

Lisaaeg on alanud! Kas tiimid pelgavad penalteid ja ründavad agressiivsemalt või loodavad 11 meetri karistuslöökide loteriile?!

Selline on 90. minuti statistika.

23:51
EURO 2016

Nagu arvata oligi - 90. minutit on mängitud ja seis on 0:0. Meid ootab lisaaeg. ETV stuudios visatakse õhku, et kas juba nüüd võiks penalteid lüüa. Arvatavasti kohtumist jälginud fännid sellele ära ei ütleks

23:40
EURO 2016

Alla 10. minuti minna, läänerindel muutusteta.

Portugali fännid vaatavad mängu, kuid midagi huvitavat (ega rõõmsat) pole näha (PATRICIA DE MELO MOREIRA)
23:29
EURO 2016

Alla 20. minuti on normaalaega jäänud ning väravat ei ole kuskilt näha. Kas saame täna tõesti teise lisaajaga (ja võib olla ka penaltidega) kohtumise?

23:19
EURO 2016

Mängu kõige ohtlikum olukord on 60. minutil, kui Vida saab karistusalast ohtlikult peaga löögile, kuid pall läheb meetri-kahe jagu väravast mööda. Natukenegi elevust muidu igavasse mängu

23:13
EURO 2016

Kahjuks on teine poolaeg jätkunud küllaltki igavalt. Horvaatial oli üks poolohtlik šanss, kuid reaalset ohtu Portugali väravale polnud

23:02
EURO 2016

Teine poolaeg algas!

22:46
EURO 2016

Küllaltki rahulik esimene poolaeg lõppeb 0:0!

22:30
EURO 2016

Perišic teeb ohtliku pealelöögi, kuid tabab küljevõrku. Pool tundi mängitud!

22:25
EURO 2016

Esimene ohtlikum olukord 25. minutil, kui Pepe saab karistusalast ohtlikult peaga löögile, kuid see lendab üle lati!