Raul Must.Foto: Teet Malsroos
2. juuli 2016, 06:53

Raul Must järgmisest hindust enam jagu ei saanud

Tugevasse, Grand Prix' kategooriasse kuuluval sulgpalliturniiril Calgarys jäi Raul Musta laeks veerandfinaal, ta kaotas India mängijale B. Sai Praneethile 14:21,  16:21.

Päev varem tasavägises heitluses teise hindu R.M.V. Gurusaidutti alistanud Must ei suutnud enam samasugust partiid esitada. Esimeses geimis jäi ta kiirelt taha 4:11 ja see vahe jäi ka püsima. Teises geimis jätkus võrdset mängu seisuni 12:12, siis noppis vastane 7 punkti järjest ja läks oma teed.

Must kogus Kanada taliolümpialinnast maailma edetabelisse 3030 punkti, kuid praeguselt kohalt (38.) see teda kõrgemale ei tõsta - selleks tulnuks just Praneethist jagu saada.

Uus võimalus avaneb juba uuel nädalal, kui Must mängib praegusest kraadi võrra tugevamal (GP Gold) turniiril Los Angelese külje all asuvas El Montes. See on talle ka viimane võistlus enne Rio olümpiat.