Martin VunkFoto: Tiina Kõrtsini
2. juuli 2016, 21:01

Pärnu jalgpallimeeskond lõpetas 15mängulise kaotustejada

Pärnu linnameeskond alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste 17. voorus võõral väljakul 2:1 Rakvere Tarva ning lõpetas sellega oma 15mängulise kaotusteseeria.

Suvepealinlaste seni viimane positiivne tulemus pärines hooaja esimest mängust, kui koduväljakul alistati see sama Tarvas tulemusega 3:0.

Tänane mäng tabeli kahe viimase meeskonna vahel algas Pärnu jaoks kehvasti, sest Jaanus Kaasik viis Tarva 55. minutil 1:0 juhtima. Ent viik saabus tabloole juba viis minutit hiljem, kui Martin Vunk realiseeris Pärnu kasuks penalti.

Pärnu ülimagus (ja Tarva jaoks ülivalus) võiduvärav sündis 89. minutil, kui Rauno Tutk vajutas võrku Henri Hansoni tsenderduse.

Kolm tundi varem toimunud trilleris alistas Paide linnameeskond kodupubliku rõõmuks 3:2 Narva Transi (2. Taavi Rähn, 61. Vjatšeslav Zahovaiko, 72. pen. Jasper Uwaegbulam - 17., 44. Dmitri Prošin). Tartu Tammeka ja Sillamäe Kalev leppisid eile õhtul ülikoolilinnas 0:0 viiki.

Eurosarjas osalevad Tallinna klubid pidasid oma 17. vooru kohtumised juba varem ette ära, et praegu rahus euromängudeks valmistuda.