Jalgpalli EMi galeriid

Toimetas Mart Treial, 11. juuli 2016, 00:32
Portugal - Prantsusmaa Reuters / Scanpix
Portugali jalgpallikoondis alistas EMi finaalis lisaajal 1:0 turniiri võõrustaja Prantsusmaa ning võitis riigi ajaloo esimese Euroopa meistritiitli.

Alates 25. minutist põlvetrauma tõttu pingile taandunud Cristiano Ronaldota mänginud Portugali kangelaseks kerkis vahetusest sekkunud ründaja Eder, kelle 109. minuti kauglöögi vastu oli Hugo Lloris võimetu.

Järelejäänud kümmekonna minutiga ei suutnud Prantsusmaa vastata, mis tähendab, et prantslastel ei õnnestunud kolmandat korda järjest kodusel suurturniiril karikat pea kohale tõsta.

Ühtlasi lõpetas Portugal tänase võiduga Prantsusmaa vastu 10mängulise kaotuste seeria.

12. juuli 2016, 08:11