Jalgrattasport

Rein Taaramäe: Eesti ajakirjanikud, mis teil viga on?! (24)

Toimetas Viljar Voog, 13. juuli 2016, 12:35
Rein Taaramäe Aldo Luud
Eilsel Poola velotuuri esimesel etapil kukkunud Rein Taaramäe kinnitas sotsiaalmeedias, et temaga on kõik korras ning kasutas võimalust raputada tuhka pähe Eesti ajakirjanikele, kes panevad uudistele liialt lennukaid pealkirju.

"Kinnitan, et kukkumine eilsel Poola tuuril polnud tõsine ja jätkan sõitu, enesetunne oli üldiselt hea ja eks näis kuidas asi päev päeva järel muutub. Ei soovinud oma fänne üldse stressi ajada ja plaanisin kukkumisest mitte rääkida, aga meediasse jõudis uudis ilma minutagi," selgitas Taaramäe Facebookis. Rohkem Katjuša rattur käesolevast võistlusest ei rääkinud vaid kirjutas lahti ühe hingel olnud mure.

"Mainimist vajaks mõned faktid. Kallid Eesti ajakirjanikud, mis teil viga on, et te artikleid niimoodi imete ja pealkirjad nii värvikad ja kohati ka valed teete?!

Kas Taaramäest saab Rodriqueze mantlipärija? Mis jutt see nüüd on? Sedasi oskab kirjutada ainult Eesti meedia... Siinkohal peaks mainima, et Rodriquez on võitnud maailma suurimaid klassikuid, olnud MMil poodiumil, lõpetanud korduvalt igal suurtuuril poodiumil, Taaramäe pole kuskil esikümnessegi mahtunud, rääkimata poodiumitest. Te kõrvutate kahte erineva kaliibriga meest.

Mihkel Räim on maailma 17. jalgrattur??? No issand jumal! Mees pole õiges maailma edetabelis punkti kah saanud ja ealeski World Tour sõitudel osalenudki.

Või "Video: Froome lõi pealtvaatajale rusikaga näkku". Videot uurides oli see rohkem lahtise käega mingi imelik vibutus, aga pealkirjast jääb mulje, nagu ta oleks virutanud kellelegi sotiga pasunasse

Astana vallandas dopinguga vahele jäänud ratturi. See on nüüd kivi justkui Taneli tiimi kapsaaeda, aga oleks pidanud ikka mainima, et jutt käis naiste Astana tiimist, mis on kaks täiesti erinevat asja...

Maailmameister Sagan suundub vähetuntud Saksa klubisse? Mis jutt? Ajakirjanik pole rattamaailmaga ikka üldse kursis, Bora on tipptiim ja seal sõitmine on iga ratturi unistus!

Astana sõlmis lepingu Supermaniga... NO COMMENTS!!!

Siuke sopp paneb igatsema aegu, mil domineerisid ikka paberlehed ja sellist solki kaante vahele ei lastud. Ajakirjanikud võiksid siinkohal ikka mõelda, mida ja kuidas rahvale serveerida mitte külmalt ja kiirelt lahmida."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee