Tänases "Eesti duellis" noppis võidu Pavel Londak.Foto: MATI HIIS
13. juuli 2016, 22:10

Eesti puurivahid Meistrite liigas omavahel: Vaikla noppis võrgust kolm palli, Londak ühe

Jalgpalli Meistrite liiga teises eelringis läksid omavahel vastamisi Eesti väravavahtide Pavel Londaku ja Andreas Vaikla koduklubid Trondheimi Rosenborg ja Norrköping, Norra meister võitis 3:1.

Mäng möödus Rosenborgi suure ülekaalu tähe all, pealelöögid jäid 13-2 nende kasuks (raamidesse 7-1). Kui poolaeg lõppes veel 0:0, siis 65. minutiks oli Vaikla pidanud kolm palli oma võrgust välja noppima. Kuid viis minutit hiljem lõi Rootsi meister auvärava ja jättis koduseks kordusmänguks väikese lootuse.

Eilegi läksid Meistrite liigas samuti eestlased omavahel kokku, kui Artur Pikk ja Borissovi BATE alistasid Mihkel Aksalu ja Seinäjoe 2:0.