Qabala ründaja Sergei Zenjov.Foto: Qabala FK
14. juuli 2016, 23:23

Zenjov aitas klubi eurosarjas väärtusliku võiduni!

Jalgpalli Euroopa liiga teise eelringi avamängus alistas Eesti koondislase Sergei Zenjovi koduklubi Qabala (Aserbaidžaan) võõrsil 2:1 Budapesti MTK (Ungari).

Qabala asus juhtima 25. minutil Nika Kvekveskiri tabamusest ja 63. minutil tegi Filip Ozobic seisuks 2:0. Mängu alguses penaltiga eksinud MTK lõi 70. minutil Sandor Torghelle abil ühe värava tagasi, aga kordusmängu eel on selge soosik Qabala.

Zenjov tegi eelmisel hooajal ainsa klubina esimesest eelringist alustanud klubina Euroopa liiga alagrupiturniirile jõudnud Qabala eest kaasa kõik 90 minutit.

Kevin Kauberi koduklubi Jelgava (Läti) tegi võõrsil väärtusliku 0:0 viigi Bratislava Slovaniga (Slovakkia). Eesti ründaja kuulus vahetusmängijate sekka ja platsile ei pääsenud.