Punase kaardi saanud Vjatšeslav Zahovaikota läks Paidel raskeks.Foto: MATI HIIS
Toimetas Ville Arike 17. juuli 2016 10:10
Eesti jalgpalliliiga esimese poole viiendal kohal lõpetanud Paide linnameeskond pidi 19. voorus võtma Narvas sealselt Transilt vastu valusa 1:3 kaotuse.

Paide mured algasid 48. minutil, kui otse punase kaardi sai eelmises voorus Tartu Tammeka vastu kübaratriki teinud Vjatšeslav Zahovaiko. Sellele vaatamata viis Mark Oliver Roosnupp külalised 56. minutil ette, kuid 70. minutist alates hakkas paukuma ka narvalaste püss: võrku sahistasid Rizvan Umarov, Artjom Škinjov ja Dmitri Prošin.

Tabeli keskosas tiheneb võitlus. Tänu Pärnu üle saadud võidule uuesti viiendaks tõusnud Tammekal on 26 punkti, kuid Paidel ja Sillamäe Kalevil vaid punkt vähem. Trans jõudis 20 silmani ehk üritab samuti sekkuda kolme eespool asuva meeskonna vahelisse heitlusse.

Liiderneliku osalusel peetavad kohtumised on seoses Levadia ja Kalju eurosarjamängudega lükatud augusti algusesse.