Rosenborg sai avamatšis väärt võidu!Foto: Reuters/Scanpix
27. juuli 2016, 22:11

NII SEE JUTHUS | Sport 27.07: Londaku koduklubi alustas Meistrite liiga järjekordset eelringi hea võiduga (1)

Pavel Londak jäi pingipoisiks, kui Trondheimi Rosenborg alustas Meistrite liiga kolmandat eelringi 2:1 võiduga Nicosia Apoeli üle. Need ja teised (dopingu)uudised olid 27. juuli spordipäeva sisuks!
21:51
WRC

Tänase päeva eelviimase uudisena jagame teiega rõõmsat teadet, et Ott Tänak sai Soomes kolmanda koha (OK, video sellest uudisest oli allpoolki, aga vähemalt on siin värskeid pillte). MM-ralli algab küll kahjuks alles homme...

Soome rallil osalevad WRC piloodid. (DMACK)
21:03
MEISTRITE LIIGA

Pavel Londak on pingipoiss, aga Rosenborg on Nicosia Apoeli vastu kodus 2:0 juhtimas!

20:55
DOPING

Kellele lüüakse hingekella? Dopinguga patustanud Venemaa sportlastele. Londoni OMi proovide kordustestimisel jäi vahele neli idanaabri tõstjat.

Aleksandr Ivanov jääb sellest medalist ilma. (Reuters/Scanpix)
20:01
NBA
Kevin Durant (Reuters/Scanpix)
19:17

Õige aeg FIFAs Konstantin Vassiljev enda satsi hankida!

NFL

Cincinnati Bengals näitas ust ühele Defensive Endile (Dezmond Johnson) ja tõi kohe uue mehe asemele. Jack Gangwishil varasem NFLi kogemus puudub.

TEHNIKASPORT

Kiirusautomudelid on Eesti tehnikaspordi üks paraadalasid juba aastaid. Eriliselt on hinnatud maailmameistrivõistluste medalid, sest teoks saavad need üle kolm aasta.

Kui ajaloolist järgi pidada, siis toimusid Poolas 65. Euroopa ja 13. maailma meistrivõistlused. Meie sportlaste parimad tulemused sündisid klassis 4, kus maailmameistriks tuli Tõnu Sepp. Võimalikust kolmest katsest piisas tal kullavõiduks vaid ühest üritusest. Poodiumile tõusis veel teinegi eestlane – Priit Hoyerile kuulus pronksmedal.

“Oleme medalite üle kõik väga õnnelikud. Enda soorituse kohta võin öelda, et see oli lähedal täiuslikkusele,” ütles Tõnu Sepp. “Veidi pelgasime korraldaja poolt pakutud kütust, aga õnneks võtsid meie mudelite mootorid selle tõrgeteta vastu.”

Klassis 1 pidi seekord hõbemedaliga leppima kuuekordne maailmameister Lembit Vaher. Ka selles klassis tuli Eestile veel teinegi medal, pronksi sai Rain Teder.

Klassis 3 tuli Eestile viies medal – pronksi sai Mart Sepp. Võistkondliku karika võitis 17 riigi konkurentsis Ukraina edestades kõige napimalt viimaste aastate võitjat Eestit.

Klass 4 esikolmik - keskel võitja Tõnu Sepp ja paremal Priit Hoyer. (Erakogu)
12:22
OLÜMPIA

Californias sündinud Jahvid Best võiks olla praegu üks Ameerika jalgpalli profiliiga NFLi suurimaid staare, ent korduvad tõsised põrutused tõmbasid talendika mehe karjäärile kõigest 22 mängu järel joone alla. Nüüd on tema sportlastee võtnud uue ja huvitavat pöörde - väle mees stardib Rio de Janeiro olümpial 100 meetri jooksus.

(AFP / Scanpix)
11:12
OLÜMPIA

Pühapäeval Rio de Janeiro olümpiaküla elamistingimuste suhtes hädakisa tõstnud austraallased kolivad nüüd tasapisi hotellidest olümpiakülla, kuhu nad esialgu keeldusid minemast.

10:46
SPORDIKÕMU
undefined (Twitter / @Uber_Ger)
10:17

Poola kõrgliiga 2. voorus värava ja kaks resultatiivset söötu andnud Konstantin Vassiljev valiti vooru sümboolsesse koosseisu!