SUPER! Eesti koondise ründaja jõudis oivalise võiduga Euroopa liigas play-off'i!

Toimetas Ott Järvela, 4. august 2016, 22:04
Eesti jalgpallikoondise ja Gabala ründaja Sergei Zenjov.Foto: FK Gabala
Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov tegi kaasa 90 minutit, kui tema koduklubi Gabala (Aserbaidžaan) alistas Euroopa liiga kolmanda eelringi korduskohtumises 1:0 Lille'i (Prantsusmaa) ja jõudis play-off'i.

Nädala eest Prantsusmaal peetud avamäng oli lõppenud 1:1 viigiga, mis tähendas, et Gabalale piisanuks täna ka 0:0 viigist. See püsis tablool 34. minutini, kui Filip Ozobic viis Zenjovi klubi juhtima.

Prantsusmaa liigas mullu viienda koha saanud Lille ei suutnudki sellele vastata ja kohtumist lisaajale viia ning Gabala pidu võis alata. Eelmistes ringides FC Samtrediast (Gruusia) ja Budapesti MTK-st (Ungari) jagu saanud Gabala vastane play-off'is selgub reedel.

Eelmisel hooajal oli Zenjovi koduklubi ainuke Euroopa liigat esimesest eelringist alustanud ja alagrupiturniirile jõudnud klubi. Toona teeniti kuuest mängust kaks viiki (mõlemad Saloniki PAOKi vastu) ja neli kaotust (kaks tükki Krasnodarilt, kaks Dortmundi Borussialt).

28. juuli 2016, 22:55