Auto-Moto uudised

Markko Märtin stardib Lõuna-Eesti rallil WRC masinaga (2)

Õhtuleht.ee, 8. august 2016 00:03
Markko Märtin.Foto: Ray Põder
Pärast veidi rohkem kui kahekuulist pausi jätkuvad Eesti autoralli meistrivõistlused neljanda etapiga Lõuna-Eesti ralli sõidetakse 12.-13.augustil Võrumaa teedel. Üle nelja aasta Haanja ümbruses sõidetavatele kiiretele kruusateedele on teiste hulgas startimas ka Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin.

Viis MM-rallit võitnud Märtinile loeb Lõuna-Eesti teedel kaarti Kristo Kraag ning meeste võistlusmasinaks on Ford Focus RS WRC´03. Lisaks 1997.aasta Lõuna-Eesti ralli võitjale Märtinile on Lõuna-Eesti rallile startimas ka meistrivõistluste absoluutarvestuse ja klassi N4 liidrid Egon Kaur – Silver Simm (Mitsubishi Lancer Evo IX). Kauril on Lõuna-Eesti teedelt varasemalt ette näidata poodiumi viimane koht aastast 2009.

Endistest Lõuna-Eesti ralli võitjatest on veel rallile startimas 0 auto roolis Andrus Laur, kes võitis ralli aastal 2001. Laurile on 0 autos kaarti lugemas kogenud Urmas Roosimaa. Lisaks Kaurile on meistrivõistluste neljandale etapile startimas ka kõikide teiste klasside paremik eesotsas
klasside liidritega. Kokku on järjekorras 14. Lõuna-Eesti rallile startimas ligi 60 võistluspaari.

Eesti meistrivõistluste neljas etapp Lõuna-Eesti ralli sõidetakse Haanja, Vastseliina, Rõuge ja Misso teedel järgmisel nädalavahetusel. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee