Laura NurmsaluFoto: Viljar Voog
Rio 2016 OM uudised
9. august 2016, 01:03

NII SEE JUHTUS | Rio OM-i 3. päev: Nurmsalu ei üllatanud, Puusta ja Rammo alustasid ning Austraalia kossumehed võitsid taas (1)

Rio olümpiamängude kolmandal ametlikul võistluspäeval asuvad võistlusesse Eesti purjetajad Karl-Martin Rammo (esimene sõit 19.05) ning Ingrid Puusta (esimene sõit 19.15). Samuti jätkab võistlust Laura Nurmsalu, kes alustab vibulaskmise 1/32-finaali orienteeruvalt kell 22.57. Kõik see ja palju muud huvitavat Õhtulehe otseblogis.
01:02
SPORDISÕBER

Säärased olid tänased olümpiajutud. Unetud võivad nautida USA korvpallikoondise teist etteastet, mis just algas. Vastaseks Venetsueela. Head ööd :)!

01:00
OLÜMPIA (Sõudmine)

Päeva lõpetame säärase teatega Riost:

Ilmateade on armutu ja lubab kolmapäevaks Rio de Janeiro olümpia sõudmise finaalide ajaks kehva ilma, mis võib tähendada ka meeste neljapaadi medalisõidu edasilükkamist. Kui nii läheb, siis on jama majas, sest paatkonna treeneril Matti Killingul on neljapäevaks tagasilennupilet juba olemas...

00:27

00:17
OLÜMPIA (Vibulaskmine)

Laura Nurmsalu treeneri Aune Variku sõnul oli 22aastase sportlase tulemus tulevikuks heaks stardipakuks.

00:07

23:54

Laura Nurmsalu esimesed mõtted pärast debütolümpiat: "Kui võrrelda oma sooritust eelmisel aastal toimunud suurvõistluse, Euroopa mängudega, siis olin täna palju rahulikum. Ma teadsin, kuhu vaadata, et oma sooritust näha ning kõik oli tuttav. Närveerimist polnud."

23:52

23:07

Kolmas seeria läheb Nurmsalul täiesti aia taha: kõigest 21 silma, millele ukrainlanna vastas 26 silmaga. Kokkuvõttes eestlannale debüütolümpialt kindel 0:6 kaotus ja 33. koht.

23:04

Teine seeria taas ukrainlannale tulemusega 23:25. Kokku 0:4. Järgmist seeriat ei tohi enam kaotada, muidu on kojusõit.

23:02

AI! Nurmsalu lasi esimese noole viite ning kaotab avaseeria 22:27. Kokku 0:2. Võiduks on vaja 6 punkti.

22:58

JA NÜÜD ON LAURA NURMSALU KORD!

22:50
Merili Luuk, Rio de Janeiro

Ilmastik on sambodroomil väga heitlik, Lunastaja Kristuse kuju on mattunud juba pilvede alla. Paar meetrit rajast ülevalpool istudes on tuul väga tugev, iseasi, kuidas see vibulaskjaid mōjutada suudab.

22:44

Umbes veerand tundi on jäänud vibulaskur Laura Nurmsalu 1/32-finaalini, kus tema vastaseks on valitsev Euroopa meister, ukrainlanna Veronika Martšenko. Duell-laskmise reeglitega saab tutvuda siin.

Laura Nurmsalu (Viljar Voog)
22:34

22:30

22:27

22:13
OLÜMPIA (Korvpall)

Serbia suurim korvikütt oli Miloš Teodosic 17 punktiga ning Austraalia oma Patty Mills 26 punktiga.

22:11

JA ON OLEMAS! Serbia ei suutnud lõpus imet teha ning Austraalia nopib ülitugeva viimase veerandi (33:17) toel A-grupi teisest voorust 95:80 võidu Serbia üle. Austraalial tabelis 2 võitu, Serbial võit ja kaotus.

Aron Baynes ja Miroslav Raduljica. (Reuters / Scanpix)
22:06
22:06

AUSTRAALIA HULLAB! Poolteist minutit minna, Austraalia juhib 89:80. Serbia võtab aja maha, aga kas sest enam tolku on?