Rio 2016 OM uudised

NII SEE JUHTUS | OMi 6. päev: Päev täis kahetisi tundeid: sõudjad medalil, vehklejatele neljas koht (15)

Õhtuleht.ee, 12. august 2016, 00:21
Eesti võitleb Venemaaga pronksi eestFoto: ISSEI KATO
Käes on olümpiamängude kuues võistluspäev ning eestlastele on see väga põnev. Eesti paarisaeruline neljapaat võitis pronksmedali ning epeenaiskondki on medalimängus, kui kell 19.15 veheldakse poolfinaalis Hiinaga.Samuti tegi täna olümpiadebüüdi judokas Grigori Minaškin, kes pidi avaringis -100kg arvestuses alla vanduma endisele maailmameistrile Maksim Rokovile. Olge meiega!

00:25
OLÜMPIA (Vehklemine)

Mõni tund tagasi Eesti neljapaadi koosseisus Rio de Janeiro olümpial pronksi saanud sõudja Allar Raja tuli tiimikaaslastega kohe vehklemisnaiskonna pronksimatši vaatama.

"Kaasa elada on palju pingelisem kui ise sõita," rääkis ta. "Siin ei saa eriti kaasa aidata, karjuda ja ergutada on küll võimalik, aga sõudmises on aerud minu käes ja tegevus on konkreetne.


Neljas koht on hea, aga ma tean väga hästi, mida see tähendab. Londonis olime neljandad. See oli minu esimene vehklemiskogemus - väga kihvt, siin oli vägev närvide mäng."

Allar Raja (Viljar Voog)
00:21


00:21
OLÜMPIA (Vehklemine)

Rio de Janeiro olümpial odaviskevõistluseks valmistuv Eesti meister Tanel Laanmäe sai epeenaiskonna pronksimatšilt mõnusa emotsioonilaksu.

"Jõudsime läbi häda siia kohale," rääkis Laanmäe, kes vaatas võistlust koos ametivendade Risto Mätase ja Magnus Kirdiga.


"Taksojuht sõitis valet teed ja tulime ilma piletita saali. Tegelikult pidi pääsme andma Erich Teigamägi (kergejõustikuliidu president - toim). Vaatasin vehklemist esimest korda otse saalis, väga tore oli.


Kahjuks jäi naistel medalist natuke puudu. Kuid neljas koht on hea. Lahkun siit mõnusa tundega, sain oma võistluseks indu. Paljud võistlevad hästi, peab ise ka samamoodi tegema."

00:16
OLÜMPIA (Vehklemine)

Eesti kultuuriminister Indrek Saar koges täna Rio de Janeiros palju ilusaid hetki, mida kaasmaalased talle pakkusid. Esmalt nägi ta neljapaadi pronksivõitu, seejärel epeenaiskonna dramaatilist pronksimatši.

"Emotsioon on väga tugev," rääkis Saar vahetult pärast vehklemismatši. "Sellele alale kaasaelamine on intensiivne kogemus, adrenaliin oli väga kõrge. Müts maha nende ees, kes suudavad sellises olukorras kaine mõistuse säilitada.


Neljas koht on tegelikult hea - see on neljas koht kogu maailmas! Arvan, et inimesed said ka televiisori ees hea emotsiooni. Minul on kaasaelamisest hääl ära."

00:15
OLÜMPIA (Vehklemine)

Varuvõistlejana Rio de Janeirosse lennanud Kristina Kuusk tegi oma olümpiadebüüdi keset pronksimatši Venemaaga, kui sekkus Erika Kirpu asemel kaheks minimatšiks.

"See otsus minu jaoks tuli veidike ootamatult," tunnistas Kuusk. "Sellist ärevust või hirmu polnud. Proovima pidi, aga läks seekord nii. Mõne koha pealt võinuks julgemalt vehelda.


Olin juba Hiina vastu valmis vehklema, aga otsus tehti nii. Olen sellegipoolest tänulik, et sain olümpial rajale. Tulemuse üle rōõmustan võib-olla kunagi hiljem."

00:14


00:09


00:08


23:58


23:52
OLÜMPIA (Vehklemine)

Päev, mis algas nii mõnusalt, on lõppenud nutuse noodiga. Eesti epeenaiskond lepib olümpiamängudel neljanda kohaga. 31:37.

23:51
OLÜMPIA (Vehklemine)

31:34. Embrich suudab Kolobovat torgata põlvikusse nii, et venelane kiljub. Aga see ei aita. 11 sekundit ning lagi näiteks alla ei saja või midagi muud drastilist ei juhtu, lähevad pronksmedalid Venemaa kaela.

23:47
OLÜMPIA (Vehklemine)

27:30. Nüüd on teinud Embrich kolm torget järjest. Kas minutiga suudab ta teha veel vajalikud kolm?

23:45
OLÜMPIA (Vehklemine)

23:28. Pingil istuv naiskond on jäänud vaikseks. Kõik jälgivad pingsalt, mida Embrich teeb, kuid kaasa ei ela. 

23:42
OLÜMPIA (Vehklemine)

21:25Need kolm minutit tunduvad vist nüüd küll elu pikimad. 

23:40
OLÜMPIA (Vehklemine)

21:24. Naiskond toetab Kristinat: "Julgelt ! Jõuliselt! Nii peabki!" ja Kuusk karjub! Oi, kuidas ta karjub!

23:39
OLÜMPIA (Vehklemine)

Ja oleme jälle alguses tagasi, kus Eesti kaotus on neli torget! Kõrvalistuv venelasest kommentaator torkab: "Vererõhk tõuseb!"

23:37
OLÜMPIA (Vehklemine)

19:23.. Kotšneva kisa kandub vist isegi Eestisse välja.. Neli torget on juba liiga palju!

23:35
OLÜMPIA (Vehklemine)

19:22 Kaks matši on jäänud. Vahepeal saime juba ühe kaugusele... Väga raskeks läheb! 

23:34
OLÜMPIA (Vehklemine)
Irina Embrichi stiilinäide (FABRICE COFFRINI)

 

23:32
OLÜMPIA (Vehklemine)

18:20 Kuusk hoidis seisu ning jätkame! Kolm matši on ees! "Eesti!Eesti" kaigub nüüd juba ka täna medali võitnud sõudjate ja äsja Riosse jõudnud odaviskajate suust!

23:30
OLÜMPIA (Vehklemine)

18:20! Embrich surub Šutova konkreetselt nurka ning see vahe on juba elupüsimiseks piisav! Rajale astub Kuusk!

23:24
OLÜMPIA (Vehklemine)

Nüüd on kindel - Kirpu oma viimasele matšile ei tule ning Kristina Kuusk saab täna kindlasti vehelda!

23:22
OLÜMPIA (Vehklemine)

11:16. Kristina Kuusk lohutamas Julia Beljajevat. Kerge siin matšis pole: kogenud venelannad on hakanud hoogu leidma, eestlased on pigem väsinud. Kirpu istub, pea käte vahel.

23:17
OLÜMPIA (Vehklemine)

8:13 Kirpu saab sisse suisa viis torget ning nüüd on tõsine mõtlemiskoht. Samal ajal kui Beljajeva läheb Logunova vastu rajale, asub Kirpu oma treenerite Igor Tšikinjovi ja Viktor Kirpuga aru pidama. 

23:15
OLÜMPIA (Vehklemine)

Üks tähelepanuväärne tõik Kuuse sissevahetamises peitub ka selles, et kui ta vehklema üldse ei pääseks ning Eesti saaks medali, siis tema FIE olümpiareeglite kohaselt poodiumile ei tõusekski!

23:14
OLÜMPIA (Vehklemine)

8:10. Beljajeva võtab ennast siiski kokku, kuid kaks torget maas on siiski tõsiasi. Kuusk teeb särtsakaid samme ning tundub, et vahetus ikkagi tuleb!

23:13
Merili Luuk
(ISSEI KATO)
23:11
OLÜMPIA (Vehklemine)

4:7. Poolteist minutit teist matsi vehelda ning juba on mahajäämus liiga suur. Äkki võiks nüüd peatreener Kaaberma vangerduse teha ja Beljajeva asemel Kuuske kasutada?

23:09
OLÜMPIA (Vehklemine)

Tasub meenutada, et 2014. aasta MMil kaotas Eesti Venemaale finaalis! Siis tõdes Kristina Kuusk, et "Venemaa on tulevikus alistatav!"

23:07
OLÜMPIA (Vehklemine)

3:2 Kohtunik käis Embchile pikalt peale, et too vastasest kaugemale läheks, naise närvid pidasid vastu. "Eesti! Eesti!" kajab üle Carioca Arena, "Rossija, Rossija!" jääb sellele alla!

23:03
OLÜMPIA (Vehklemine)

Ja nad on valmis! Erika Kirpu, Julia Beljajeva, Irina Embrich ja Kristina Kuusk!

Eesti epeenaiskond kohtub pronksimatšis Venemaaga (Viljar Voog)
22:59
OLÜMPIA (Vehklemine)

Eesti vastu astub Venemaa, kes tuli täna Prantsusmaa vastu trammi alt välja, kuid samas kaotas Rumeeniale konkreetselt 31:45

Natuke vehklemisilu (FABRICE COFFRINI)

22:51
OLÜMPIA (Vehklemine, Merili)

Kas ka teie olete närvis? Mina olen küll! Neli aastat on selle nimel tööd tehtud ja siis on vastas Venemaa, et medal saada!
Natuke vastasest ka: eelmisel olümpial saadi neljas koht (pronksimatšis kaotati USAle). Sel hooajal on Eestiga madistatud kahel korral ning seis on 1:1. Siit võib oodata kõike. K-Õ-I-K-E!

22:17
OLÜMPIA (Korvpall)
22:08
OLÜMPIA (Korvpall)

Horvaatia korvpallikoondis alistas tasavägises B-grupi kohtumises 80:76 võõrustajamaa Brasiilia. Mõlemal meeskonnal on kaukas võit Hispaania üle. 

22:04
OLÜMPIA (Purjetamine(

Finn klassi purjetaja Deniss Karpak alustas Rio de Janeiro olümpiaregatti väga kõrge 5. kohaga, kuid pole ülejäänud sõitudes nõnda head minekut näidanud. 

Avapäeva lõpetas ta üheksandana, kuid langes eile 18. positsioonile. Tänane esimene sõit ebaõnnestus Karpakil totaalselt - ta jäi viimaseks. Teises sõidus sai ta aga kirja korraliku 10. koha ning paikneb regati kokkuvõttes endiselt 18. kohal.

Deniss Karpak. (BRIAN SNYDER)

21:42
OLÜMPIA (Tennis)21:34
OLÜMPIA (Ragbi)


21:25
OLÜMPIA (Vibulaskmine)

Maailma edetabeli esinaine Misun Choi langes veerandfinaalis!


21:15

Working on 2020 Olympics 🏓

A photo posted by Kevin Korjus (@kevinkorjus) on

21:10
PULMAISA

Kui kogu Eesti rahvas rõõmustas täna paarisaerulise neljapaadi olümpiapronksi üle, siis ralliäss Ott Tänak jõudis vähemalt sama võimsa verstapostini: ta abiellus oma kallima Janikaga.

21:08
20:48


20:01
OLÜMPIA (Vehklemine)

36:45 kaotab Eesti Hiinale. Metsik rahvamass on püsti, aga ka eestlased on oma piigade üle uhked. Eesti aja järgi kell 11 õhtul ootab ees pronksimatš!

19:59
OLÜMPIA (Vehklemine)

36:43. Minut jäänud. Kirpu silmi on kerkinud pisarad, olümpiakuld jääb esialgu unistuseks. Pronksimatšis kohtub Eesti suure tõenäosusega Venemaale.

19:55
OLÜMPIA (Vehklemine)

30:37 Kirpu annab otsustavaks matšiks teatepulga ära juba varem. Taas on kõik Irina Embrichi kätes. 

19:53
OLÜMPIA (Vehklemine)

30:34 Kõiki õpetussõnu on hädasti vaja, sest see vahe on juba suurem.

(KIRILL KUDRYAVTSEV)
19:52
OLÜMPIA (Vehklemine)

Kuigi Kristina Kuusk pole rajale saanud, on temast saanud kui teine treener. Sellal kui Kaaberma vehklevale Beljajevale õpetussõnu hõigub, selgitab Kuusk Kirpule, kuidas järgmises vahetuses Suni vastu käituda. 

19:49
OLÜMPIA (Vehklemine)

SAmal ajal kui Beljajeva vehkleb, laseb Kirpu raja äärde kutsuda pealtvaatajate seast oma treenerist isa Viktori. Tema ja Igor Tšikinjov on terve aja hiinlasi analüüsinud ning ehk suutis Viktor tütrele paar nippi anda 

19:46
OLÜMPIA (Vehklemine)

23:26 Maailma esinumber on ikka maailma esinnumber. Erinevalt Embrichist lasi Kirpu end raja äärde suruda ning hiinlannal oli teda kerge torkida. 

19:46
OLÜMPIA (Vehklemine)

23:26 Maailma esinumber on ikka maailma esinnumber. Erinevalt Embrichist lasi Kirpu end raja äärde suruda ning hiinlannal oli teda kerge torkida. 

19:40
OLÜMPIA (Vehklemine)

22:21 Embrich laseb Sunil paar lihtsalt punkti kätte saada, aga teeb seejärel vahe korralike rünnakutega tagasi. 

19:34
OLÜMPIA (Vehklemine)

17:18.Kohe kui Beljajeva vähegi tukkuma jääb, oskab vastane seda ära kasutada. Eesti esimest korda selle kohtumise jooksul taga. 

19:32
OLÜMPIA (Vehklemine)

Beljajeva kurtis juba enne matši, et tema maskil on midagi viga. Kirpu tuleb appi ning matš saab jätkata. Tasub mainida, et kõrvalrajal pole Venemaa erilisi edusamme teinud - Rumeenia juhib 13:7.

19:28
OLÜMPIA (Vehklemine)

14:12. Sun Yiwen üritab kas või kükitades, aga õnneks on Kirpu kaitse tugev. Väga palju punkte duubeltorgetest, aga Eesti on ikkagi ees!

(ISSEI KATO)
19:26
OLÜMPIA (Vehklemine)

Eestlased on sõudmiselt kohale jõudnud: "Bravo, Erika!" kõlab vastukaaluks teisel pool Carioca halli karjuvatele venelastele.

19:24
OLÜMPIA (Vehklemine)

10:9. Kuigi võis arvata, et avamatšis nõnda kehvalt vehelnud Beljajeva vahetatakse välja, näitab järgmine matš maailma esinumbri Xu Anqi vastu, et mõte oli ennatlik. Ometi läheb piiga vahepeal liialt riskile välja, kui vastane ise ei trügi, pole ka ise mõtet tarbetult peale joosta.

19:18
OLÜMPIA (Vehklemine)

4:2 Embrich läheb kiirelt 2:0 ette, kuid hiinlanna saab torke tagasi. Ometi suudab naiskonna kogenuim liige Suni ohjata.

19:12
OLÜMPIA (Vehklemine)

Hiina naiskond: Xu Anqi (1.), Sun Yiwen (9.), Sun Yujie (15.), Hao Jialu (58., varu)

19:09
OLÜMPIA (Vehklemine)

Eesti on selles olümpiatsüklis Hiinaga vehelnud seitsmel korral ning seni on Maarjamaa esindus saanud vaid ühe võidu ning kuus kaotust. 

(KIRILL KUDRYAVTSEV)

18:46
OLÜMPIA
ILUS HETK! (JEFF PACHOUD)
18:15
Allar Raja, Rio
17:42
Erika Kirpu, Rio

"Oli väga pingeline matš ja ülinärviline. Üritasin Irat oma viimases matšis aidata, et tooks vähemalt ühe torkegi ära, aga ei õnnestunud. Lõpp oli väga närviline! Hea on, et võitsime. Edasi läheme võitlema. Kõik on võimalik, sest tahet on. Peame keskenduma!"

17:22
OLÜMPIA (Vehklemine)

OLEMAS! Eesti epeenaiskond jõudis olümpiamängudel poolfinaali! Medalivõimalus on jätkuvalt olemas! Naised tormavad kohe Embrichi kallistama. See oli magus!

17:21
OLÜMPIA (Vehklemine)

26:26. Nii kurb ja õudne kui see ka pole, siis matš läheb lisaajale. Naiskond on Embrichi selja taga püsti, Beljajeva hoiab pead käte vahel, Kirpu elab kaasa.

17:19
OLÜMPIA (Vehklemine)

25:24. 50 sekundit jäänud ning seisakuid on palju. 

17:17
OLÜMPIA (Vehklemine)
(KIRILL KUDRYAVTSEV)
17:16
OLÜMPIA (Vehklemine)

21:21. Hakkab juba tulema, kaks minutit minna!

17:15
OLÜMPIA (Vehklemine)

Kirpul on silmad peas ning ta märkab olulist viga - nimelt oli viimane matš juba algamas, aga Embrichi maski külge polnud juhtmed kinnitatud!

17:14
OLÜMPIA (Vehklemine)

19:21 Eesti seis pole kiita ning kõik lootused lasuvad ankrunaise Irina Embrichi õlgadel. Ei ole ühti tal kerge!

 

17:12
OLÜMPIA (Vehklemine)

Eriti hulluks läks lahing suurfavoriit Rumeenia ja USA vahel, sest matš, mida USA veel minut enne lõppu kolme torkega juhtis, läks lisaajale. Prioriteedi sai Rumeenia ning nad võitsidki 24:23!

RUMEENIA - USA  (KIRILL KUDRYAVTSEV)
17:07
OLÜMPIA (Vehklemine)

17:17 Beljajeva laseb vastasel kolm torget järjest teha, kuid saab siis ise ka kaitsel paar punkti kätte. Siis laguneb aga kõik jälle koost. Reaalsus on see, et hakkame jälle otsast peale. 2 matši minna.

(KIRILL KUDRYAVTSEV)

17:02
OLÜMPIA (Vehklemine)

13:10. Eestil on korralik edumaa, aga vehklemises võib palju juhtuda. Korealased tegid vahetuse (Kangi asemel tuli väljakule Choi) - tuletan meelde, et olümpial saab teha vaid ühe vahetuse ning see on lõplik. 

16:59
OLÜMPIA (Vehklemine)

Kirpu vaatab Embrichi matši, käed paluvalt kokku pandud. Tuleb Eestile punkt, tõusevad käedki kõrgele. 

16:56
OLÜMPIA (Vehklemine)

Viienda matši eel on seisak ning Embrich viskab pilgu korraks ka kõrvalrajale, kus parajasti on käimas matš selgitamaks Eesti (või Korea) järgmist konkurenti. Viie matši järel on Hiina ja Ukraina viigiseisus 18:18. 

16:55
OLÜMPIA (Vehklemine)
Julia Beljajeva stiilinäide  (ISSEI KATO)

16:54
OLÜMPIA (Vehklemine)

9:7 Beljajeva korvab oma esimese matši eksimuse, kuid seegi vehklemine eriti kindel siiski pole. Vähemalt oleme kahe torkega ees.

16:50
OLÜMPIA (Vehklemine)

7:7. Neli matši peetud, Kirpu hoidis taas seisu. Rõõm on tõdeda, et vaatamata sõudmise finaalile, on Carioca halli taas palju eestlasi kogunenud. Iga toetus on vajalik.

16:48
OLÜMPIA (Sõudmine)
See on pronks! (DAMIEN MEYER)
16:45
OLÜMPIA (Vehklemine)

7:7 Julia Beljajeva satub Shin A Lami vastu hätta, sest torkab mööda ning läheb selle peale närvi. Korealannad saavad üpris lihtsaid punkte.

16:39
OLÜMPIA (Vehklemine)

5:2 Väike ja väle Irina Embrich korealanna Kangile suurt sõnaõigust ei anna. 

16:35
OLÜMPIA (Vehklemine)

0:0 Esimene minimatš kulgeb passiivsuse tähe all!

16:32
Andrei Jämsä

"Kohe, kui pronks oli selge, tundsin kergendust. Oleme seda medalit kaua oodanud. Isegi, kui keegi meist enam sõudmisega ei jätkaks, saavad kõik karjääriga rahul olla."

16:32
OLÜMPIA (Vehklemine)

Eesti asub ronima mööda sellist rägastikku. Esimesena on rajal Erika Kirpu

16:30
Kaspar Taimsoo

"Hommik oli kuidagi uimasem, aga saime piisavalt vara silma erksaks. Tänasest sõidust võtsime maksimumi, tundus et teisi paate poleks suutnudki püüda!"

16:30
Tõnu Endrekson

"Millegipärast arvasin, et oleme neljandad, aga paar meetrit enne lõppu sain aru, et ikka kolmandad. Kohe pärast finišit jõudis medalivõit kohale"

16:27
OLÜMPIA (Sõudmine)

16:25
OLÜMPIA (Vehklemine, Merili )

Tere hommikust ja õhtust ka Carioca vehklemishallist. Ajakirjanikud kogunesid rõõmsalt EPL ajakirjaniku Jaan Martinsoni arvuti taha ning elasid sõudjatele kaasa. Üks maas! Loodame, et sõudjate saavutusest räägiti vahetult enne matši ka Eesti epeenaistele - hea ju pingevabalt Lõuna-Korea vastu vehklema minna!

16:21
OLÜMPIA (Sõudmine)
Eesti paatkond võitis pronksmedali!
16:18
OLÜMPIA (Sõudmine)

Natukene veel jäänud! Saksamaa veel juhib!

16:17
OLÜMPIA (Sõudmine)

Eesti praegu kolmandal kohal! Tundub, et enam kõrgemale ei tõusta!

16:17
OLÜMPIA (Sõudmine)

Austraalia ja Eesti lähenead kindlalt Saksamaale, 500 meetrit sõita, Saksamaa juhib Eesti ees 2,27 sekundi ees, Austraaliat edestab 1,38 sekundiga!

16:16
OLÜMPIA (Sõudmine)

Austraalia on meist veel ees, Saksamaa edu aga väheneb! 

16:15
OLÜMPIA (Sõudmine)

1000 meetrit sõidetud, Eesti kolmas! Austraalia teine, Saksamaa juhib ühe paadi pikkusega!

16:14
OLÜMPIA (Sõudmine)

Saksamaa juhib juba umbes paadi pikkusega, aga paanikaks pole põhjust. Oleme juba Austraalia ja Suurbrittanniaga nina-ninas teisel-neljandal kohal!

16:13
OLÜMPIA (Sõudmine)

Telepildis on näha, et lained on kõrged ja kõige lihtsamad olud pole! Eesti on hetkel neljandal-viiendal kohal. Saksamaa on kõige kiiremini alustanud, Suurbritannia teine. Aga ei tasu muretseda - meie mehed polegi kunagi kõige nobedamalt alustanud!

16:12
OLÜMPIA (Sõudmine)

Start on antud! Kuus väga põnevat ja närviderohket minutit on meid ees ootamas! Loodetavasti tuleb Eestile medal!

16:11
OLÜMPIA (Sõudmine)

Eesti sai kõige parema raja - neljanda ehk täpselt keskel!

16:09
OLÜMPIA (Sõudmine)

Eesti paatkonna vastased finaalis on Saksamaa, Poola, Austraalia, Ukraina ja Suurbritannia!

16:07
OLÜMPIA (Sõudmine)

Viis minutit on stardini jäänud! 

16:04
OLÜMPIA (Sõudmine)

Tundub, et Kaspar Taimsool oli 2 tundi enne finaali väga hea tuju!


15:56
OLÜMPIA (Sõudmine)

Kahe tunni eest oli ilm Lagoa staadionil ilus, kuid väidetavalt tuus vaikselt tõuseb, mis on vesi meie paatkonna veskile! 


15:50
OLÜMPIA (Sõudmine)

Natukene rohkem kui 20 minuti pärast algab tänase päeva (esimene) suur finaal, kui Eesti neljapaat alustab medalisõitu! Põidlad kõigil pihku!

15:40
OLÜMPIA (sulgpall)

Tolmoff kaotab Intanonile teise geimi 13:21 ja mängu 0:2. Homme kohtub ta teises alagrupimängus Yip Pui Yin'iga (Hongkong).

15:23
OLÜMPIA (sulgpall)

Kati Tolmoff kohtub oma esimeses alagrupimängus eksmaailmameistri Ratchanok Intanoniga, tailanna võitis avageimi 21:14.

14:48
OLÜMPIA (sõudmine)
14:04
OLÜMPIA (sõudmine)


13:34
OLÜMPIA (Sõudmine)

Võistluspaigast ametlik info - paarisaerulise neljapaadi finaal toimub TÄNA!

Kell 16.12 on paarisaerulise neljapaadi finaal! (CARLOS BARRIA)

12:48
OLÜMPIA (Sõudmine)
12:39
OLÜMPIA
„Mul on olnud küll ja küll tiitlivõistlusi, kus olen edasipääsu kindlustanud kolmanda katsega. Enam ei tahaks seda kolmanda heite peale jätta," sõnas olümpiavõitja Gerd Kanter enne homset kvalifikatsiooni. (Viljar Voog)
12:37
Hindrek Pärg
"Khaddi on väga õrn igasuguste asjade suhtes, valuaisting on tal ka eriline. Kui keegi on teda natuke näpistanud, on temal vigastus," ütleb tartlannast treener Katrin Klaup Rootsi kaugushüppaja Khaddi Sagnia kohta
12:36
OLÜMPIA (Sõudmine)

Teiseks väga suureks medalilootuseks on Eesti paarisaeruline neljapaat. Tugeva tuule tõttu jäid eile Rio de Janeiro sõudeareenil pidamata kõik võistlussõidud, teise katsena peaks start olema täna Eesti aja järgi kell 16.12. Kui ilm ei leebu, lükatakse seda veelgi edasi.

Eesti paarisaeruline neljapaadi finaal toimub loodetavasti täna. (CARLOS BARRIA)

12:31
OLÜMPIA

Täna jagatakse Rios 21 kuldmedalit. Millistel? Seda saad teada SIIT

Eesti üheks medalilootuseks on täna epee naiskond (Viljar Voog)
12:29
OLÜMPIA

Eile jagati olümpial välja 18 medalikomplekti ning kõikide medalivõitjatega saad tutvuda SIIT

USA naised võitsid 4x200 vabastiili ujumise. (ODD ANDERSEN)
12:26
OLÜMPIA

Mis siis täna meid ees ootab? Eestlasi on stardis mitu nagu üleval mainitud, kuid lisaks nendele lähevad vetele ka meie purjetajad Ingrid Puusta ja Denis Karpak. Puusta RS:Xi 7. sõit algab kell 19.15, Karpaki Finn klassi 5. sõit kümme minutit varem ehk kell 19.05!

12:01
SPORDISÕBER

Tervist! Nagu aru saada, ootab meid väga pingeline, pikk ja põnev päev ning loodetavasti saame näha kahte Eesti medalivõitu, mis võivad olla kuldsed!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee