Epp MäeFoto: Viljar Voog
Rio 2016 OM uudised
18. august 2016, 17:00

KAHJU! Eesti viimane medalilootus kaotas kaheksandikfinaalis! (8)

Eesti viimane medalilootus Rio olümpiamängudel Epp Mäe kaotas kuni 75kg naiste vabamaadluse kaheksandikfinaalis.

Eestlane kohtus avaringis hiinlanna Fengliu Zhangiga, kes tuli 2013. aastal maailmameistriks. Eestlanna alustas matši suurepäraselt ning juhtis juba pärast 20 sekundit 2:0.

Esimese kolmeminutilise maadlusaja lõpuks oli seis jätkuvalt 2:0 ning teise alguses läks Mäe lausa 3:0 juhtima, kuid siis tegi hiinlanna nelja punktilise võtte ning läks minut enne lõppu ise 4:3 ette. Loetud sekundit enne lõppu tegi Zhang aga veel kahte punkti väärt võtte ning võitis 6:4.

Täiendus kell 18.40: Epp Mäe olümpia on ametlikult läbi, sest Zhang kaotas veerandfinaalis kanadalannale Elizabeth Erica Wiebele 2:5. Lohutusringi pääsenuks Mäe siis, kui Zhang jõudnuks finaali.