Sergei ZenjovFoto: Heiko Kruusi
18. august 2016, 21:50

VIDEO | TERAV JALG! Zenjov lõi eurohooaja kolmanda värava

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov tõestas täna taas, et on euromängude mees. Tema värav ja resultatiivne sööt aitasid Gabala kodupubliku ees Euroopa liiga play-off'i avavaatuses 3:1 võiduni sloveenlaste Maribori üle.

Zenjovi värav tegi 37. minutil seisuks 1:1. Tema söödu realiseeris 50. minutil 2:1 väravaks prantslane Bagaliy Dabo, kes lõi kaks minutit hiljem ka oma teise tabamuse.

Ühtekokku on Zenjov tänavu seitsmes Euroopa liiga eelringi mängus löönud Gabala kasuks kolm väravat (lisaks Mariborile sahistas ta ungarlaste MTK ja grusiinide Samtredia võrku).

Teistel konkurentsi jäänud eestlaste koduklubidel nii hästi ei läinud. Artur Pikata (pingil) mänginud Borissovi BATE kaotas Kasahtsanis 0:2 Astanale ning Trondheimi Rosenborg (Pavel Londak pingil) jäi võõrsil tulemusega 1:2 alla Viini Austriale.

Korduskohtumised toimuvad nädala pärast. Paaride võitjad pääsevad Euroopa liiga alagrupiturniirile.