20. august 2016, 22:24

NII SEE JUHTUS | Liverpool ja Klavan teenisid üllatuskaotuse, Kivioja debüteeris olümpial 44. kohaga

Rio olümpia on jõudmas lõpusirgele ning laupäev on eelviimane võistluspäev. Eestlastest on täna stardis ainult triatleet Kaidi Kivioja, kelle võistlus algab Eesti aja järgi kell 17.00. Loomulikult toimub Rios veel palju rohkem ning medalid jagatakse välja täna 30 alal. Samuti peab Inglise liiga hooaja teise kohtumise Ragnar Klavan ja Liverpool. Püsige meiega!
22:23
SPORDISÕBER

Tänaseks tõmbame otseblogile siit Tallinnast joone alla. Siiski juhtub veel tänastel öötundidel palju, näiteks kell 23.30 algab jalgpallifinaal, kus selgub, kas Neymar suudab Brasiilia kodupubliku ees võidule juhtida. Juba homme lõppebki suur spordipidu Rio de Janeiros. Kõike head!

22:12
OLÜMPIA (Võrkpall)

Ei saa ka ära unustada võrkpalli! Finaal toimub küll varahommikul, aga siingi on kolmas koht välja mängitud.

22:04
OLÜMPIA (Käsipall)

Lisaks jalgpallile ja korvpallile, mängitakse täna ka käsipalli. Kui naiste finaal on hektel käimas, siis pronksiomanik on juba selge.

21:14
OLÜMPIA (Jalgpall)

Meeste jalgpalliturniir leiab täna lahenduse. Pronksi võttis Nigeeria!

20:26
OLÜMPIA (Korvpall)

Rio on naiste korvpalli finaali ootel. USA vs Hispaania

19:53

Olümpiamängud lähevad mürinal edasi. Naiste kossus võttis pronksi Serbia!

19:08
OLÜMPIA (Triatlon)

23-aastane Kaidi Kivioja lõpetab oma olümpiadebüüdil 44. kohal.

18:50

Mäng läbi! Liverpool ei suutnud täna liiga uustulnukale Burnley´le vastu saada. Päris kindel kaheväravaline kaotus.

18:35

Aeg hakkab otsa lõppema. Kas Liverpool suudab veel midagi korda saata?

18:34

Vahepeal infot ka triatlonirajalt. Kaidi Kivioja läks jooksule vastu 44. positsioonil, kaotus liidrile 5.34.

18:29

Klavanil täna nii hea päev kahjuks ei ole. On täna mitmel puhul lihtsalt eksinud.

18:21

18:10

Liverpoolil on teatud aktiivsus, aga see ei ole veel päris see!

18:00

Esimese poolaja statistika.

17:57

Burnley ründaja hea sooritus.

17:49

Liverpool on kõike muud kui hea olnud! Poolajaks 0:2 kaotusseis. Riietusruumis tuleb midagi uut välja mõelda.

17:38
Jarmo Jagomägi

Liverpoolile tuleb juba teine tuppa! Andre Gray lollitab kogu kaitseliini ja teeb seisuks 2:0!

17:28

Kaidi Kivioja läks ujumiselt ratta selga 47. positsioonil. Kaotust liidrile oli 1 minut ja 7 sekundit.