Rio 2016 OM uudised

ÕL RIOS | Olümpiamängude nännioksjon: eestlased saavad soetada Rammo võimsalt lehvitatud lipu, hitiks olümpiatõrvikud 

Merili Luuk, Rio de Janeiro, 21. august 2016 16:23
Karl-Martin Rammo avatseremoonial Eesti lipugaFoto: FRANCK FIFE
Rio de Janeiro suveolümpiamängude koduleheküljel peetakse erinevate olümpiameenete oksjonit ning soovijad võivad soetada ka Eesti lipu!

Trikoloori, mida nõnda vahvalt lehvitas avatseremoonial Karl-Martin Rammo, alghind oli 155 reaali (42,70 eurot), kuid tänaseks päevaks on hind kerkinud 255 reaalini (70,3 eurot) Hinnapakkumisi saab teha SIIN 24. augustini. 

Samal teemal

Kõige populaarsemad tooted on aga loomulikult olümpiatõrvikud. Autogrammiga tõrvik, millega maratonijooksja Vanderlei Cordeiro de Lima läitis olümpiatule, maksaks praegu veidi üle 4300 euro, jalgpallilegend Pele autogrammiga tõrviku eest peaks välja käima 2700 eurot.

Enimtahetud lippudeks on Brasiilia (2200 eurot), Iisraeli (2700 eurot) ja Kreeka (1650 eurot) trikoloorid. 

Muidugi mõista saab soetada ka pallimänguvarustust - veel pole oksjonile ilmunud eile õhtul Maracanal Neymari kuldseid jalgu puudutanud jalgpall, kuid näiteks Brasiilia-Hondurase poolfinaalis kasutatud mänguvahendi eest tuleks maksta 430 eurot. Hetke tahetuimaks asjaks on Brasiilia poksija Robson Conceição autogrammiga kindad, millega ta võitis olümpiakulla - 1100 eurot ja kindad on Sinu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee