Eesti-UkrainaFoto: Alar Truu
24. august 2016, 22:55

NII SEE JUHTUS | Sport 24.08: Eesti korvpallikoondis kaotas kindlalt Ukrainale

Täna algab järjekorras juba kümnes korvpalli Toyota Nelja Rahvuse Karikaturniir Saku Suurhallis, kus Eesti vastaseks avapäeval on kell 19.00 Ukraina. Lisaks teevad turniiril kaasa Albaania ja Iisrael. Samuti selguvad viimased jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsevad meeskonnad. Korvpall, jalgpall ning muud tähtsamad spordisündmused Õhtulehe otseblogis, püsige lainel!
22:55
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Kohtumiseni homme!

22:55

Päeva lõpetuseks videointervjuu Rain Veidemaniga. "Ma ei tea, miks me nii palju mööda viskame," kommenteeris eestlane kolmepunktivisete tabavust Ukraina vastu (20 kolmesest tabas 2).

22:11
Soome koondislane Perparim Hetemaj mängus Belgiaga (JOHN THYS)
20:51
Eesti-Ukraina (Alar Truu)
20:46

2.51 on lõpuni jäänud, Eesti- Ukraina 52:68

20:40

5.39 enne kohtumise lõppu on mängu tulnud natukenegi elevust juurde. Eestlased on küll 14 puntkilises kaotusseisus, kuid Erik Keedus viskab kohe pärast minutilist time out'i kaks vabaviset, aga mõlemad läksid mööda...

20:31

Ukraina koondise ilmselt kõige nimekam mängija Kirill Fessenko rääkis enne neljanda veerandi algust natukene kohtunikega. "Ta hakkab näitlema, ta näitleb väga palju, pane tähele," muigas ukrainlane rääkides Rain Raadikust.

75 sekundiga on Eesti kaotusseisus suurenenud 19 punktile 42:61

20:27

Kolm veerandaega on mängitud ning Eesti on 12 punktiises kaotusseisus 42:54!

Rain Veideman on täna ainsa eestlasena oma koha välja mänginud. (Alar Truu)
20:23

Maksim Korijenko toob mängu ka natukene põnevust. Pärast mööda läinud pealtpanekut ägestub mängija nii palju, et tiimikaaslased peavad teda tagasi hoidma kohtunike turvalisuse pärast.

Ukrainlane arvas, et talle tehti viga, mida kohtunikud ei vilisatnud ära. Ukraina siiski juhib 53:39.

20:12

Tiit Sokk võtab ka pärast nelja mannetut teise poolaja minutit aja maha.

Eesti-Ukraina. Kohtunikega on täna eestlastel jagelemist olnud küllaga. (Alar Truu)
20:09

Rain Veideman saab tehnilise vea! Eestlastele on see juba teine, avapoolajal sai Sten-Timmu Sokk. Oehh...

20:06

Ukraina koondis on alustanud teist poolaega kolme pallikaotusega, eestlased on vastanud kolme möödavisatud kolmesega.

20:03

Teine poolaeg on alanud!

19:53

Tasub ära mainida, et Rain Veideman läks teisel veerandil pingile Eesti 20:19 eduseisust. Nii, kui tema läks puhkama, lagunes ka meie mäng.

Veideman tuli tagasi Ukraina 40:26 eduseisust ehk tema puudumisel tegid vastased 21:6 vahespurdi. Ainuüksi see fakt ilmestab tema tähtsust ja rolli Eesti koondises.

Eesti-Ukraina. Rain Veideman (Alar Truu)
19:51

Avapoolaja statistikast torkab silma Ukraina meeletult hea kolmeste tabavus - 11/6. Samas on nad teinud ka üheksa pallikaotust (Eesti 6). Võib ainult mõelda, mis oleks seis siis, kui neid oleks vähem.

Eestil samas on jube tabavus kaugelt - 11/2. Lauavõitlust domineerib samuti Ukraina 17-11.