Rasmus Mägi Rio olümpialFoto: Viljar Voog
25. august 2016, 22:57

NII SEE JUHTUS | Sport 25.08: Rasmus Mägi võidukas, Eesti korvpallikoondis kaotas Iisraelile (2)

Täna jätkub Toyota Nelja Rahvuse Karikaturniir Saku Suurhallis, kui Eesti kohtub kell 19.00 Iisraeli meeskonnaga. Esimesel päeval teenis Iisrael suureskoorilise võidu Albaania üle. Kui eile selgitati viimased edasipääsejad Meistrite liiga alagrupiturniirile, siis täna on kord Euroopa liiga käes. Võitlusesse asuvad ka kolme eestlase koduklubid, kellest parimas seisus on Sergei Zenjov ja Gabala. Kõik tähtsamad spordisündmused Õhtulehe otseblogis, püsige lainel!
22:57
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Head õhtut!

22:55
VORMEL 1
Lewis Hamilton (JOHN THYS)
22:36
21:18
KERGEJÕUSTIK

Lähme rõõmsamate uudiste juurde - Rasmus Mägi võitis Teemantliiga etapi!

Rasmus Mägi (ARND WIEGMANN)
21:05
21:02

Iisrael võtab veel 1.19 enne kohtumise lõppu aja maha, kuid juhitakse veel 12 punktiga 76:64. Kahjuks peavad eestlased vastu võtma järjekordse kaotuse.

Eesti-Iisrael (Alar Truu)
20:56

Rain Raadik saab ründevea ning kohtunikud annavad talle veel ka tehnilise, mis on ta viies. Vigadega on veel välja langenud Indrek Kajupank ja Erik Keedus.
4.20 on lõpuni jäänud ning Iisrael juhib 72:59.

20:49

6.14 on neljanda veerandi lõpuni ning Tiit Sokk võtab õige time-out'i. Eestlaste kaotusseis on paisunud kaheksale, rünnak on viimased kuus-seitse minutit olnud päris kole.

20:40

Kolmas veerandaeg on lõppenud ja Iisrael juhib kahe punktiga 55:53! Viimastel minutitel hävis Eesti mäng täielikult!

20:39

Eesti mäng on rünnakul täiesti lagunenud - kaheksa ja poole minutiga on Eesti teinud tervelt kaheksa pallikaotust! Kaitses ei olda paremad - vastased lastakse jätkuvalt väga lihtsalt korvi alla ning Iisrael on 17:2 spurdil!

20:27

Iisraeli mängijad on saanud viimastel rünnakutel väga lihtsalt korvi alla ning Eesti eduseis on vähenenud neljale - 49:45. Vastased pakkusid ka tõelise ilukorvi - ligikaudu poolelt väljakult söödetud alley-oop passi realiseeriti korvi kohal.

20:22

Teise poolaja algus on olnud kena - Eesti on alustanud 9:1 spurdiga ning juhitakse juba 11 punktiga. Vaadates, keda Tiit Sokk mängitab, on aru saada, et siin minnakse võidu peale!

20:12

Teine poolaeg on alanud!

20:00

Poolaeg lõppeb aga positiivsetes toonides - Eesti juhib 37:34!

Eestlaste kõige resultatiivsem on Rain Veideman 11 punktiga, Kristjan Kitsingul on kirjas 7 silma, Tanel Kurbasel 6.

Eesti on saanud 15 lauapalli, Iisrael 19. Sarnaselt eilsele on Eestil nigel kolmeste tabavus - 11 üritusest on korvirõnga läbinud kõigest 3.

Eesti-Iisrael. Rain Veideman pakkus rahvale ka efektse pealtpaneku! (Alar Truu)
19:41

Teise veerandi algus on olnud väga halb. Iisrael on viie minutiga visanud 14 punkti, Eesti kõigest kaks! Vastased juhivad 28:26!

19:35

Lauavõitlus on jätkuvalt Eestile väga suur murekoht. Viimases olukorras said vastased kolm ründelauda järjest, millest viimane pandi efektselt pealt!

19:29

Iisraeli pink pole rahul kohtunike tegutsemisega ning nende peatreener saab tehnilise vea!

19:28

Esimese veerandi lõpp oli Eestile väga positiivne - viimasel kolmel minutil tehti 12:2 vahespurt ning pärast 10 minutit juhitakse 24:14! Pall liigub väga hästi, mida ilmestab fakt, et Eestil on kirjas kuus resultatiivset söötu, kui väljakult on tabatud kaheksa viset!