Eesti - AlbaaniaFoto: Tiina Kõrtsini
26. august 2016, 20:45

Täiendatud kell 20.45

Eesti ja Albaania korvpallimeeskondade mängus nelja rahvuse turniiril sai juba pärast esimest veerandaega täiesti küsida, kas üks maailmarekord on püstitatud?

Veerandi keskel vahetusest platsile tulnud Reinar Hallikul kulus paarkümmend sekundit, et kolmepunktiviskega isiklik skoor avada. Järgmiste rünnakutega tabas ta aga veel neli kaugviset ehk kokku neid 2 minuti ja 22 sekundi jooksul viis tükkI! Kas mitte ainult koondiste tasemel, vaid üldse on keegi kunagi millegi sarnasega hakkama saanud?

Mängus endas pinge puudus, Eesti võitis 102:49. Hallik lisas pärast kolmesteseeriat ka neli vabaviset ja tõi avaveerandil kokku veidi enam kui viie minuti jooksul 19 punkti. Mängu lõpuks tuli veel viis kolmest juurde ja kokku temalt 34 punkti!

On ka, mille kallal norida. Esiteks teenis Albaania poolajaga 24 vabaviset, mida on selle tasemega vastase kohta ilmselgelt liiga palju.

Turniiri esikohamängus alistas Ukraina Iisraeli 84:67.