Jalgpall

Jose Mourinho: Schweinsteger võib Unitedisse jääda, aga platsile ta ei pääse (2)

Toimetas Hindrek Pärg, 26. august 2016, 22:43
Jose MourinhoFoto: Darren Staples
Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho hoiatas Bastian Schweinsteigerit, et ta võib küll klubisse jääda, aga platsile ta ei pääse. 

32aastane sakslane on Mourinho poolt kõrvale heidetud ning teeb trenni reservmängijatega. Sellel suvel ManU etteotsa asunud portugallasel pole vähimatki soovi aga Schweinsteigerit platsile lasta ning laseks pigem 187 tuhat eurot nädalas teenival sakslasel kuni lepingu lõppemiseni ehk järgmise hooaja viimaste mängudeni pingil istuda. 

"Schweinsteiger on minuga rääkinud," sõnas Mourinho. "Aga ma ei saa tema eest vastutada. See on tema elu ja karjäär. Tal on leping Unitdega ja tal on õigus siia jääda.

Jalgpallis peab kogu aeg tegema väga palju otsuseid ja mängijad reageerivad nendele erinevalt," lisas portugallane. "Bastian on oma otsuse teinud, milleks tal oli õigus ja vaba voli, aga tal on siin väga raske platsile pääseda. Mitte võimatu, aga väga-väga raske."

Mourinho eelistaks pigem kasutada nooremaid, kes on Unitedi enda kasvandikud. "Praegu on meil meeskonnas 23 mängijat, kellest piisab. Kui kellegagi peaks tekkima mõni probleem, võtan tema asemele kellegi akadeemiast ja kiirendan nende arenemist."

Samal teemal

3. september 2016, 14:39
ÕUD JÄTKUB! ManU ei lisanud Schweinsteigerit Euroopa liiga koosseisu
2. september 2016, 04:00
Schweinsteiger lahkus pisarate ja ovatsioonide saatel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee