Eesti-ValgeveneFoto: Stanislav Moškov
31. august 2016, 22:09

NII SEE JUHTUS | LIHTSALT VÕIMAS! Eesti korvpallikoondis alustas valikturniiri suure võiduga! (2)

Eesti meeste korvpallikoondis alustab täna EM-valikturniiri, kus lähinädalatel madistatakse D-alagruppi kuuluvate Valgevene, Portugali ja Poola meeskondadega. Kell 19.10 läheb Eesti koduses Saku Suurhallis vastamisi Valgevenega. Õhtuleht teeb kohtumisest tekstipõhise otseülekande, kuid põnevate kommentaaridega teeme algust juba varem!

Eesti koondise mängugraafik:

31. august: Eesti - Valgevene (Tallinn)
3. september: Portugal - Eesti (Ovar)
7. september: Poola - Eesti (Lublin)
10. september: Valgevene - Eesti (Minsk)
14. september: Eesti - Portugal (Tallinn)
17. september: Eesti - Poola (Tartu

22:09

Selleks korraks on kõik jutud Suurhallist räägitud. Eestile tuli võimas võit suurepärase kaitsetöö ning kahe mehe (Veidemani ja Dorbeku) juhtimisel. Eesti koondise järgmine valikmäng on juba laupäeval, seekord Portugalis kell 20.30!

22:03

Tiit Sokk suurepärasest võidust: meeskond mängib nii nagu vastane mängida laseb!

20:58

Veideman: "Kui sisse paneme, võime kõiki võita! Nii on lausa lust mängida."

20:55

RAIN VEIDEMAN LÕPETAB MÄNGU POOLEVÄLJAKU VISKEGA! USKUMATU! 81:62! SEE ON VÕIMAS VÕIT!

20:53

Rahvas juba tõuseb 1.20 enne mängu lõppu ning põhjust on ka! Eesti on teinud suurepärase mängu! Eesti juhib 19ga 75:56!

20:51

Vahe on jälle 20 pärast Rain Veidemani kuute järjestikku punkti - 2+1 ning kolmene! Lihtsalt suurepärane! Veidemanil on koos 29 punkti!

20:49

Kahjuks on eestlaste rünnak kokku jooksnud viimastel minutitel ning vabu viskekohti ei leita üldse. Meie õnneks ei mängi ka valgevenelased kõige paremini ning Eesti juhib 14 punktiga 2.33 enne lõppu.

20:45

Siiski tulevad vaikselt lähemale... Eesti võtab time-out'i, kui mängida on jäänud 4.09 ning edu on vähenenud 15 silmale. Midagi hullu veel pole, aga...

20:43

Valgevenel on olnud ridamisi võimalusi vahet veelgi vähendada (praegu on 17), kuid tehakse hästi palju lihtsaid vigu - jookse, kahekordseid...

20:42

6.10 on mängida, Eesti eduseis 19 silma 66:47!

20:36

Kõigest 1.02 on viimast perioodi mängitud, kui Valgevene võtab pärast Eesti ründelauapalli, Keeduse tabavat kolmest ning enda pallikaotust time-out'i.

Eesti fännidel on olnud põhjust rõõmustamiseks (Stanislav Moškov)
20:33

Kolm veerandit on mängitud ning Eesti juhib 19 punktiga!!! Lihtsalt võimas! 10 minutit veel!

20:29

Kiita tuleb ka Reinar Hallikut. Tal kõigest üks punkt ning on mööda visanud neli kolmepunktiviset, aga kaitses on olnud väga hea ning teinud valgevenelaste elu korvi all väga raskeks!

20:24

MIDA TEEB MARTIN DORBEK?! Neljas tabav kolmene pärast neljandat vaheltlõiget! USKUMATU! Eesti juhib 19ga!

Martin Dorbek on täna olnud FANTASTILINEStanislav Moškov)
20:20

Valgevene vajab minutilist mõtteaega, kui Dorbek tabab oma teise kolmese ja suurendab Eesti eduseisu 17 punktile!

20:18

AIAI! 5.50 on kolmandat mängida, kui Rain Veideman läheb pingile, hoiab midagi kinni. Loodame, et Eesti parimal mängijal pole midagi väga tõsist!