Õhtulehe ajakirjanikud vastavad lugejate küsimustele Eesti jalgpalli- ja korvpallimeeskonna (tänaste mängude) kohta. (Alar Truu)

31. august oli Eesti jaoks suur ja tähtis pallimängude päev, sest võistlustules olid nii korvpalli- kui ka jalgpallikoondis. Sel puhul avame rubriigi "Küsida Võib Kõike", kus Õhtulehe spordiajakirjanikud vastavad lugejate küsimustele Eesti - Valgevene korvpalli- (81:62) ja Eesti - Malta jalgpallimatši (1:1) kohta.

Korvpalliteemalised küsimused võtab ette Ville Arike, jalgpalli eest hoolitseb Ott Järvela. Andke tuld, sest kõik asjalikud küsimused saavad vastatud! Miks me seda teeme? Sest nii saame kahe olulise rahvusmeeskonna etteasteid lahata just selles võtmes, mis meie lugejate jaoks oluline.

Pane küsimused kirja antud artikli kommentaariumisse!

Jaga artiklit

6 kommentaari

J
jalkafänn  /   13:28, 5. sept 2016
Kas Pehrsson on olnud Eestile hea peatreener? (sooviks pikemat analüüsi, ehk isegi omaette artiklit, sest statistikat vaadates ta on olnud hea, kuid mängupildi analüüsi koha pealt..)
S
Sven123  /   11:47, 1. sept 2016
Miks on juhtfiguurid jalgpalliliidus uhed ja samad juba aastakumneid? Miks ei tooda lootustandvaid noori mangijaid tihedalt koondisesse , et nad kasvoi opiks vanematelt olijatelt(ei arvesta mingeid teise liiga jorsse)? Ja voiks kasvoi korra teha nii , et tooks koik valisliigades mangivad eestlased koondisesse . Kasvoi selleks , et anda korralikku mangupraktikat algkooseisule. Selles suhtes , et ok osad mangijad vblla ei sobi meie manguplaani(peatreeneri omasse), aga see annab paindlikust meie kooseisule jallegi ja treeningus annab ekstra lahendusi(algkooseis saab harjutada , oma susteemist valjaspool asuva mangija vastu , voi mida iganesonju) jne?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis