Eesti alagrupikaaslased: Poola ei jätnud Portugalile sõnaõigust

Toimetas Jarmo Jagomägi, 31. august 2016, 22:51
Mateusz PonitkaFoto: ATTILA KISBENEDEK
Eesti algrupikaaslaste omavahelises avamängus ei jätnud koduväljakul mänginud Poola peale võrdset avapoolaega Portugalile mingisugust sõnaõigust.

Poola võitis esimese veerandaja üheksa punktiga, kuid kaotas teise seitsmega. Siiski jagus võrdset mängu vaid esimeseks poolajaks, kui peale pikka vaheaaega kodumeeskond oma teed läks.

Portugal kaotas kolmanda veerandaja 10 ning neljanda 14 punktiga. Lõppnumbrid olid kohtumise lõpuks Poola kasuks 83:57.

Kodumeeskonna resultatiivseimad olid Mateusz Ponitka 14 punktiga, A. J. Slaughter lisas 12 silma. Kaotajate poolelt oli edukaim Joao Gomez 18 silma ja 10 lauapalliga.

Järgmised kohtumised ootavad ees juba laupäeval, kui Eesti sõidab küll Portugalile ning Valgevene võõrustab Poolat.

31. august 2016, 21:58