Ville Arike 1. september 2016 10:25
Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo teatas, et on kutsutud osalema Vana Maailma tugevuselt teises klubisarjas EuroCupil!

"Pärast mõningast arupidamist otsustas klubi juhatus pakkumise vastu võtta ning tänaseks on tehtud kõik paberitöö ning nüüd jääb üle oodata kinnitust koha saamise osas. Tingimusi, mida koha saamiseks täita tuleb, on omajagu ja nii näiteks võib isegi saatuslikuks saada kodusaali puudumine konktreetsel kuupäeval, kui on ettenähtud kodumäng," kirjutas klubi oma Facebooki lehel.

Kui nii läheb, saab Tallinna publik näha Venet hooaja jooksul kahel korral, sest teatavasti kohtuvad Kalev ja Nižni Novgorod ka VTB Ühisliigas.

Ent "auk" on ka B-grupis, kust lahkus Belgradi Partizan ning nagu Ühisliiga kaudu teada, ei saa tiimi kokku Volgograd. Viimatimainitu endine president Dmitri Gerassimenko juhib nüüd aga Itaalias Cantu klubi ja tahab toda viia EuroCupile. Sellesse gruppi kuuluvad veel Vilniuse Lietuvos rytas, Himki, Bilbao ja Berliini Alba. Ühte neist kahest grupist peaks Kalev sarjaga liitumise korral minema.