Eesti vs ValgeveneFoto: Stanislav Moshkov
7. september 2016, 20:58

Eesti alagrupikaaslased: Valgevene alistas kümne punktiga Portugali

Eesti korvpallikoondise alagrupikaaslased Valgevene ja Portugal kohtusid täna esimeste kodusaalis Minskis. 72:62 võidu sai Valgevene.

Terve kohtumise juhtinud Valgevene võitis avaveerandi 23:14 ning juhtis poolajaks 16 silmaga 41:25. Kolmanda perioodiga jõudsid külalised üheksa silma kaugusele, kuid ei ohustanud kordagi võõrustajate eduseisu, kes said lõpuks kümne punktilise võidu.

Valgevene kõige resultatiivsem oli Artjom Parahhovski 16 punktiga, kes korjas ka 10 lauda. Tuleval aastal BC Kalev/Cramos mängiv Vitali Ljutõtš lisas täna kaheksa silma. Üleplatsimees oli 21 punktiga Joao Gomez.

Järgmine nädal võõrustab esimese võidu kahe kaotuse kõrvale saanud Valgevene Eestit, Portugal jätkab kolme kaotusega ning mängib kodusaalis Poolaga.