Korvpall

ÕHTULEHT POOLAS | Tiit Sokk: võitmiseks pidanuksime tegema väga hea mängu, 100-protsendiliselt õnnestuma (5)

Ville Arike, Lublin, 7. september 2016 23:34
Tiit SokkFoto: Stanislav Moshkov
Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk tõdes pärast 64:78 kaotust EM-sarjas Poolale, et tema hoolealused esitasid korraliku partii, kuid võitmiseks vajatuks täielikku õnnestumist.

"Poola on väga hea võistkond ja tegime tubli mängu. Kuid et võita - ütlesin juba varem, et peame selleks 100 protsenti õnnestuma ja tegema väga hea mängu. Päris see ei õnnestunud," alustas Sokk.

Eesti tuli pärast kümnepunktilist poolajakaotust 23:12 spurdiga mängu tagasi. Sokk tõdes, et mingit uut plaani vaheajal välja ei mõeldud, vaid edu saadi erinevate õnnestumiste abil - näiteks Reinar Hallik tõi ühel rünnakul 3+1 punkti. "Aga siis kadusid endal niidid käest - pisiasjad, mis meil endal jäid tegemata karistati ära. Veidemanil ei lastud terve mängu jooksul midagi teha ja asi muutus kohati närviliseks," võttis Sokk mängu teise poole kokku.

Siit Poolast edasi Valgevenesse saab ometi minna püstipäi, alagrupi soosikule anti kõva lahing. "Nägime täna ka paljusid asju, mida peame edaspidi hoolikamalt jälgima," märkis ta.

Samal teemal

07.08.2016
Heino Enden: meie mehed ei andnud kordagi alla ja võitlesid lõpuni