Konstantin Vassiljev on Poola kõrgliigas löönud kaheksa vooruga kuus väravat.Foto: Bialystoki Jagiellonia
11. september 2016, 20:56

VIDEO | Koondises ei suuda, klubis küll - Vassiljev lõi Poolas hiilgava värava (5)

Poola jalgpalli meistrivõistluste kõrgliiga 8. voorus alistas Eesti koondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia kodus 2:0 Krakowi Wisla.

Jagiellonia asus juhtima 11. minutil Dmitri Khomtšenovski tabamusest ja teise värava lõi 73. minutil Vassiljev, kelle jaoks oli tegu sel hooajal juba kuuenda väravaga Poola kõrgliigas. Alles teisipäeval oli Vassiljev Eesti koondise ridades teinud väga kahvatu ja tujutu etteaste, kui 0:5 kaotati Bosnia ja Hertsegoviinale.

85. minutil vähendas Wisla jalgpalluri Patryk Malecki tabamus Jagiellobia edu minimaalseks, aga võit saadi kätte. Liigatabelis tõusis Jagiellonia 16 punktiga liidriks. Sama palju punkte on ka Gdanski Lechial ja Termalica meeskonnal, aga parem väravate vahe annab esikoha Vassiljevi koduklubile.