Artur Valikajev (nr 14) sai tolles Flora kohtumises viga ning on teadmata ajaks audis.Foto: Toomas Tatar
13. september 2016, 22:19

Nõmme Kaljut räsivad traumad

Täna kodustaadionil ilmetu mängu tulemusena 0:3 FC Levadiale kaotanud Nõmme Kaljul on pisut probleeme traumadega.

Levadia vastu ei saanud meeskonda aidata ründav poolkaitsja Artur Valikajev, kes sai viga laupäeval FC Flora vastu. "Ta sai löögi ja mängis küll mängu lõpuni, aga jalg on paistes ja eks aeg näitab, kui kaua tema väljas on," lausus Kalju abitreener Sergei Terehhov.

Täna lisandus laatsaretti keskkaitsja Maximiliano Ugge, kes tõmbas tagareie ära ning vahetati seetõttu poolajal Jorge Rodriguese vastu välja. "Eks lähipäevad näitavad, kui tõsine see on, aga teist poolaega jätkata ta ei saanud," sõnas Terehhov.

Positiivse poole peale saab Kalju kanda Sander Puri mänguvalmiduse. Terehhov kinnitas, et Flora vastu vahetuses sekkunud Puri on terve, kuid sunnitud vahetuse tõttu ei leidnud Kalju varianti teda täna mängu lülitada.