Korvpallikoondis pakkus fännidele ilusa mängu!Foto: Jörgen Norkroos
14. september 2016, 21:51

NII SEE JUHTUS | VÕIMAS! Eesti korvpallikoondis alistas kodupubliku toel Portugali 19 punktiga (2)

Täna õhtul kell 19.10 algab Saku Suurhallis järgmise aasta korvpalli EMi valikmäng, milles Eesti võõrustab Portugali. Eesti koondisel on veel võimalus pääseda finaalturniirile, kuid selleks tuleb täna kindlasti kodus võit võtta. Õhtuleht toob teieni enne ja pärast mängu kõige olulisema ning hoiab teid mängu käiguga kursil! Püsige meiega!
21:50

Sellega lõpetame ka tänase ülekande! Laupäeval algab Tartu Ülikooli spordihoones otsustav lahing kell 19.10! Loodetavasti tuleb spordihoone rahvast täis! Kohtumiseni saalis!

REINAR HALLIK viimasest mängust

"Läheme kõike endast andma ja vaatame, mis seis on. Loodame, et tuleb palju rahvast ja isegi minusuguse paksu paneb jooksma see emotsioon."

20:44
20:42

Rahvas rõkkab ja skandeerib "Eesti! Eesti! Eesti!" Põhjust ju on. Nüüd oleneb Eesti edasipääsemine laupäeva õhtusest kohtumisest Poolaga Tartu Ülikooli spordihallis!

20:42

Sten Sokk tabab veel ühe kolmese ja Eesti võidab 19 punktiga 82:63!

20:41

37 sekundit enne lõppu tabab Veideman veel kolmese! Nüüd on juba peaaegu kõik püsti!

20:40

1.07 on jäänud lõpuni ning mõned fännid juba tõusevad ning miks ka mitte! Eesti koondiselt väga hea esitus, eriti teisel poolajal.

20:39

1.38 lõpuni ja Portugal jõuab 13 punkti kaugusele, aga Veideman saab järgmisel rünnakul vaba tee korvi alla ja surub palli vasakuga pealt. 76:61

20:38

2.40 enne lõppu jätavad portugallased Sten Soku kolmepunktijoone taga täiesti vabaks ning mängujuht toob Eestile kolm punkti. Eesti juhib 74:56. Siit tuleb Eestile ilmselt võit!

20:37

Veideman pole Eesti liider mitte ainult rünnakul vaid ka kaitses. Mitu suurepärast esitust ning Portugali mängijad on sunnitud väga rasketele visetele. Fantastiline mäng Eesti koondise kaptenilt!

20:36

20:36

Mäng käib! 👀 #EuroBasket2017 #meiemäng #eestikoondis

A video posted by Eesti Korvpalliliit (@eestikorvpalliliit) on

20:33

Jälle suurepärane võitlus kaitses - seekord Kurbaselt. Läheb portugallaste söötu nokkima ning pall lähebki Portugali mängijast auti.

Rünnakul ei suuda Kurbas kolmest küll tabada, aga Kitsing võidab ründelaua. Pall jõuab Keeduse kätte, kes sopsab kolmese sisse. Ülivajalikud kolm punkti ning Eesti juhib 4.48 enne lõppu 14 punktiga - 67:53.

Oht - eestlastel on vead täis, Dorbekul, Kurbasel, Kajupangal ja Keedusel kolm isiklikku viga.

Portugal võtab aja maha.

20:29
20:27

7.12 enne neljanda veerandi lõppu võtab Tiit Sokk aja maha. Muide kolmandal veerandil viskas Eesti lausa 27 punkti, kuid neljanda alguses on punktide toomisega olnud raskusi. Eesti juhib 62:51