Võrkpallikoondis.Foto: Alar Truu
17. september 2016, 22:57

NII SEE JUHTUS | Sport 17.09: võrkpallurid võitsid, korvpallurid mitte, Uibo Talence'is (2)

Laupäev, 17. september on suur päev kogu Eesti rahavale, sest ülimalt tähtsas mängus võõrustab meie korvpalli rahvuskoondis Poolat (20.00). Piisavalt suure võidu korral teenime 2017. aasta EM-finaalturniiri pileti, vastasel juhul tuleb meil lõppvõistlusest suu puhtaks pühkida. Samuti jätkab EM-valikturniiri Eesti võrkpallikoondis, kes eile hea emotsiooniga võidu teenis. Täna minnakse vastamisi Makedooniaga (17.00), kelle alistamisega teenisime sel aastal koha Maailmaliigas. Õhtulehe otseblogi toob teieni kõik tähtsad spordihetked, head kaasaelamist!
22:56
SPORDISÕBER

Ega's kedagi, aeg vaikselt otsad kokku tõmmata. Oli väga sündmusterohke spordipäev, mille lõpetame teatega, et kümnevõistleja Maicel Uibo hoiab Talence'is avapäeva järel 4087 punktiga 17 mehe seas 3. kohta.

Olge mõnusad, nautige laupäeva õhtut ja kohtume taas homme!

21:58

21:48

21:43

Eesti korvpallikoondis lõpetas 2017. aasta EM-valikturniiri Tartus 63:94 kaotusega Poolale. Sellele vaatamata pälvitakse alagrupis teine koht, kui praegu Portugali vastu tagaajaja rollis olev Valgevene sellesse ka lõpuni jääb. EM-finaalturniirile Eesti aga paraku ei pääse. Võtame mängu kokku seitsme võtme kaudu.

21:41
JALGRATTASPORT

Täna toimusid Tartus Tähtvere spordipargis 19. Tartu Rattamaratoni lastesõidud, mis tõid esialgsetel andmetel kokku 2556 ratturit. Tegemist oli lastele mõeldud Tartu Maratoni Mini Kuubiku spordisarja viienda etapiga.

Tartu Maratoni tillusõidud. (Elen Kontkar)
21:31
VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis sai täna EM-valikmängus Makedoonia üle raske 3:2 võidu. Meeskonna abitreener Rainer Vassiljev tõdes, et mõnel mehel oli näha väsimuse märke.

Rainer Vassiljev keskel. (Facebook / volley.ee)

20:02

Aga nüüd, head spordisõbrad, kõik korvpallilainele! Õhtulehe ekipaaž on Tartu Ülikooli spordihoones kohal ning vahendab Eesti - Poola matši otseblogina, mille leiab siit.

19:46
VÕRKPALL

RASKELT, AGA OLEMAS! Viies geim 15:11 Eestile ja kaks punkti tabelis.

19:36
POKS

King Of Kings 2016😎 Palju Edu Sulle Kallis Markko! @markkomoisar #kingofkings #markkomoisar #sakusuurhall

A photo posted by G E T T E R J A A N I (@getterjaaniofficial) on

19:24
VÕRKPALL

AI-AI-AI! Eesti tuli 19:23 pealt 23:23 viigini, ent kaotab lõpuks 4. geimi 25:27. See tähendab, et kaduma läks vähemalt üks punkt, mistap muutus grupi esikoht nüüd üpris ebatõenäoliseks.

19:21

600 mängu Premier League'is, see on kõva sõna!

19:17
PARAOLÜMPIA

Pararattur Mari-Liis Juul võistles täna Rios 75 km maanteesõidu grupisõidus, kus ta saavutas kokkuvõttes 15.koha. Kaotus liidrile oli 19 minutit ja 20 sekundit.

Juul tegi oma esimese stardi 14. septembril 20km eraldistardist sõidus ning saavutas oma võistlusklassis 9. koha.

Eesti sportlased on ühtlasi sellega kõik stardid sooritanud. Rio de Janeiro paraolümpiamängude lõputseremoonia leiab aset 18. septembril.

18:53

Pep Guardiolal viiest viis Inglismaal!

18:42
VÕRKPALL

VÄGA HEA! Eesti võidab kolmanda geimi 25:23 ning asub kohtumist 2:1 juhtima. Üks geim veel, siis saab pesema ja puhkama!